Jump to content

2014.06.17. *Kalemegdan, Beograd* Iron Maiden, Ghost


nick-jordan

Recommended Posts

Kidacina potpuna, sav sam mokar i izubijan zavrsio, ali vredelo je. :D Je l' se seca neko svih lutaka kad su bile, meni se vec izmesalo malo u tom silnom haosu, a treba izvestaj da pisem :D Bilo je na broju zveri, Run to the Hills, sedmom sinu i Iron Maiden, ili je neka druga bila s edijem koji drzi ono cudo u ruci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iron Maiden je najbolji bend na svetu, to je večeras potvrđeno po ko zna koji put. Sve je bilo savšeno, bend u top formi, odličan zvuk.

Vrhunac koncerta pesme "Wasted Years" i "Seventh Son Of A Seventh Son".

 

 

Ghost je takođe bio odličan

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar zvuk?!?! Na kojim si ti drogama prijatelju bio?

Ovo je bila tuga od zvuka. Tri gitare, nista se ne cuje, zvuk po 6 puta varira u toku jedne pesme. Adrianu treba zabraniti da peva pratece vokale.

Kao bend odvalili su, setlista odlicna ali zvuk - tuga.

A ono sa pomeranjem ograde? Dzabe ste kupovali fan pit karte kad su redari jos pre pocetka Ghosta sklonili istu. Svako ko je bio u P1 je mogao da predje u fanpit.

Sto se Ghosta tice - dobar mi je bas zadnji album i slusao sam intenzivno ovih dana ali uzivo su bili interesantni tri minuta.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gitare su bile tihe... Prvi koncert na kojem sam bio, a da je bas bio glasniji od gitara. Ali sve u svemu super svirka i Ghost mi je bio dobar takođe, šteta što su ljudi morali da skandiraju i smaraju sa Mrš s bine, dajte Mejdene itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni koncert odlican, u velikoj mjeri i zbog toga sto sam bas bio zadovoljan kako se sve culo, moguce i zato sto sam prvih pola sata bio odmah do miksete u fan pitu, onda sam otisao 10ak metara naprijed po sredini, ali i dalje sam bio zadovoljan ozvucenjem. Ok, kako neko napisa, jesu gitare bile tise i jeste bas bio glasan, ali bio sam i na mnogo losije ozvucenim Maiden koncertima, tako da sam ovim vecerasnjim bas zadovoljan. Ipak nista bez koncerta na otvorenom.

 

A ono sa pomeranjem ograde? Dzabe ste kupovali fan pit karte kad su redari jos pre pocetka Ghosta sklonili istu. Svako ko je bio u P1 je mogao da predje u fanpit.

 

Nisam to uopste primjetio. Posljednji put kada sam bacio pogled ka P1, a to je bilo nakon nastupa Ghost, ograda i redari su regularno stajali izmedju fanpita i P1.

 

Ghost odlican, sve na svom mjestu i prema ocekivanjima, samo sto su kratko svirali i sto nisu odsvirali "Elizabeth". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Solidan koncert, sve više - manje u skladu sa očekivanjima. Meni ipak za nijansu bilo bolje u ZG, kad je ova turneja u pitanju.

Inače, zvuk je značajno varirao u zavisnosti od mjesta gdje se nalaziš, u to sam se uvjerio, od odličnog do ispodprosječnog, pa i lošeg.

 

Kao što neko reče, Ghost je bio zanimljiv prvih desetak minuta i to je to. Očekivao sam generalno bolju svirku, prvi album sam baš poprilično slušao (drugi i ne toliko) i radovao se svirci, ali ostavili su me prilično ravnodušnim, ništa posebno.

 

Kako god, da su odsvirali i samo Seventh Son, vrijedilo bi doći.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...