Jump to content

2014.06.17. *Kalemegdan, Beograd* Iron Maiden, Ghost


nick-jordan

Recommended Posts

Zanimljiv Apeironov osvrt na koncert.

 

http://www.serbian-metal.org/koncerti/4193/video-foto-iron-maiden-u-beogradu-spektakl-bez-emocija/

 

"Tako je, slazem se." sto bi se reklo. Salu na stranu, zaista su i moji utisci otprilike ovakvi, koncertni spektakl, ali sa druge strane komunikacija sa publikom je mogla biti bolja.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisam bio od onih koji se razočaraju ako nema nešto mnogo spike između benda i publike. Bruce je inače super govornik, dosta puta je imao šta da kaže kada sam ih gledao live i youtube je pretrpan nekim stvarno odličnim govorima, ali opet, nije kao da će propasti koncert bez njegovog monologa, ipak niko nije zbog toga došao.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Ghost smo bili pored nekih starijih likova koji su pukli od smeha kad je vokal počeo bukvalno. No to su naši metalci, shvatiće bend za 15 godina nekih. Odličan i šou i zvuk, samo kratko mnogo, 7 pesama od čega jedna obrada, bez Ghuleh i Elizabeth... kriminal.

 

Mejden šta reći, samo možda gitare malo tiše, ostalo ludnica, Janick i dalje šesti sin sedmog sina, 7th son pesme vrhunac certa, nisam očekivao da me Brus potapše po ramenu zbog najavljenog smanjenja plate u javnom sektoru ili tako nešto pa nemam zamerke na komunikaciju s publikom.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Sta li tu samo ima da se skapira? I ja kada cujem njihov vokal prsnem od smeha. Nekada su ljudi pokusavali da shvate prave i legendarne bendove, a danas kao treba da skapiramo Ghost. Grobodane brate minli!!!???

 

A najjaci ste mi sto vi znate i imena njihovih pesama. Sramota.

Edited by HEFEST
  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

maiden bio spastićan,puno dece porodica,ghost sam propustio,jer sam se potuko s nekom stokom tokom alkoštrenja za mejdene.neki pederi iz omoljice,usta ih jebem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Trebali smo da ih kamenujemo. Al posto to nismo utanacili ja nisam ni otisao. Bolje da smo se tukli sa obezbedjenjem nego sa Omoljcanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...