Jump to content

2014.04.25. *Božidarac, Beograd* Seven That Spells, Temple Of The Smoke, Jastreb


VoivodBG

Recommended Posts

kad su bili u KC Gradu, ovaj uzeo da drvi nešto skroz neduhovito i onako podnapito, a nije baš neka harizma, ja dobacivao nešto tipa:"sviraj nešto smisleno bez improvizacija" a on mi rekao: "puši kurac", pa je onda nešto spomenuo Malmsteena, iskreveljao se i odsvirao nešto mnogo glupo. Ali ono baš je pijan svirao i gubio se a sve mi bilo nekako jedno te isto.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh, toliko te je povredio Niko, da si ceo dogadjaj zapamtio. A proslo je 2 godine od tada. Ne razumem ljude kojima se ne dopadaju nastupi Seven That Spells i ponovo dodju, jel se lozite na to da se prozivate sa Potocnjakom? Ima li tu neka tajna veza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh, toliko te je povredio Niko, da si ceo dogadjaj zapamtio. A proslo je 2 godine od tada. Ne razumem ljude kojima se ne dopadaju nastupi Seven That Spells i ponovo dodju, jel se lozite na to da se prozivate sa Potocnjakom? Ima li tu neka tajna veza?

 

Zapamtio sam koliko je loše bilo. A i realno, bilo je 15 ljudi u publici, prvi njihov koncert koji sam gledao je negde bio i bolji. Meni je Temple Of The Smoke za klasu bolji live, grade neki build up, voze te kroz taj svoj trip, ovi STS tamburaju dosta nasilnički za mene, repetativno i drveno + taj zajebantski daft pristup.

 

A možda mi se samo nisu svideli jer su hrvati, jel da. :wub:

Edited by Лука
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bio sam ja u KC gradu, secam se tog koncerta, bilo je dobro, samo je niko kenjao ko foka o nekim satanistima i satanizmu previse

 

ja dolazim na STS samo da gledam njihove bubnjare kako sviraju, mnogo su ultra bolesni i prezajebani, opaka ritam sekcija i nojz gitare

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam kako je bilo u kc gradu, jer nisam mog'o da idem, al' meni onaj koncert u gun clubu bio jebanje oca. realno, od svih ovi ex yu/domacih koncerata sto sam gledao ne moz' nista da prismrdi 7thatspells.

u KC gradu (prvi put kad su svirali tamo) bilo za klasu ludje nego u Gun-u, i bio mi gotivniji taj bubnjar

 

zna Niko nekad da smori sa foricama, ali meni je to u sustini ok skroz, takav im je trip, sta sad

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Luka, jes' poceo i Malog (ko)Baju Mindzu, da slusas u medjuvremenu? :P

Voli Niko da brblja gluposti, zato ima muda da svakome kaze sta mu je na pameti. To je njegovo pravo kao glavnog autora u bendu. Naravno, to se nece svideti svakome kada ih prvi put bude video, ali svirka je mesto gde je lova.

I ta druga svirka sa IFTC i Stonebride je bila slabija jer je manja popunjenost bila, i sto su Stonebride ukrali sou svima. Preporuka i ostalima da otkriju radove tog kvalitetnog stoner rock-blues benda.

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam tad u KC Gradu i sigurno nije bilo svega 15-ak ljudi, makar ne na pocetku nastupa STS.

STS su imali dobru svirku,ali su imali peh da su svirali nakon Stonebride koji su razbucali. Svirati posle takve voznje je bas veliki hendikep...

Mada mi je fascinatno da ce se neko dovuci na koncert samo da bi se prozivao sa nekim iz banda... nevera...

Edited by Mickey mouse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko ume da izvali i loše i dobro, ali to ne smeta, ja tu samo vidim skroz pozitivan bend koji se malo zajebava i pravi sjajnu atmosferu svojim svirkama. A realno, ako dobacuješ čoveku dok priča na bini, ne znam koji odgovor očekuješ osim da umukneš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...