Jump to content

2014.07.01. *Klub Fest, Beograd* Black Tusk (USA), Tidal Yield, In From The Cold


VoivodBG

Recommended Posts

resetor nam je jedini spas od jedno-te-istih bendova.

 

generalno me boli kurac za black tusk, ali cu pre da odem njih da pogledam i da popijem po koju nego na mrtvu sepulturu ili amorphis.

Amin.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

black tusk je ok bend, nista specijalno, neki fazon izmedju kylesa i red fang. mnogo mi je bitnije sto se uopste desio tako neki bend ovde, resetor radi stvarno dobar posao. postoje i naznake da bi kylesa dosla isto tako nesto na leto u junu julu ako sam dobro skontao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na neurosis ne racunaj ni tad,eno pricali da zbog zena,poslova itd samo usTa i evropljani koji masno placaju

 

ma pravimo ja ti i okrob rodbrn za siromasne u begeu pa cemo ih doves' na uvca da nam pevaju

 

pa Von Till čovek učitelj, neće sitna deca da čekaju sa učenjem slova dok on odsvira svoje po tamo nekom Beogradu i Bukureštu

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa Von Till čovek učitelj, neće sitna deca da čekaju sa učenjem slova dok on odsvira svoje po tamo nekom Beogradu i Bukureštu

 

pa rekoh poslova,a i zao mi ostalih klosara u bendu u poredjenu sa tom personom - profesionalcem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...