Jump to content

Vakcinacija - od Pastera i Dženera do New Age shit-a


Face Of Melinda

Recommended Posts

Pazi stvarno :D

 

Ja sam Jare <3

 

CEPIVO is teh sh1t

 

Tako i treba, oš da širiš zaraz, plati, stoko. Greota samo za tu decu koja treba da preležu svakakve bolesti iz prve polovine XX veka zbog maloumnih roditelja.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sta placanje

ne mozes u drzavni vrtic i skolu i tacka

 

a privatni nek prave svoje pravilnike.

 

pa kad bude da dete ne moze u osnovnu da podje, da vidis

 

edit

sad se setih roma

 

znaci ovako da vazi za sve

dakle ako nije vakcinisano ima da plate kaznu i dete ne moze u skolu drazvnu i vrtic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo s druge strane. Meni licno je drugi tekst uvredljiv. Takodje regovala sam se na vactruth i procitala jedan size zasto ne valcinisati decu, ako neko zeli mogu da podelim dokumemt (da se ne registrujete, znam po sebi koliko je annoying).

Gomila gluposti, zamenjenih teza i potpaljivanja maskirano referencama izvucenim iz konteksta.

 

(zelim da razumem anti-vac pokret). Kako sam malo usla u materiju, cini mi se da je to sustinski americka stvar a kod nas los copy paste. Nesto kao zabranjena kinder jaja. Hocemo apsolutnu sigurnost i tuzicemo svakog ko je ugrozi.

 

Evo linkovi...

 

http://www.azcentral.com/story/news/12-news/2015/01/23/12news-doctor-dont-vaccinate/22200535/

 

http://healthimpactnews.com/2015/arizona-cardiologist-responds-to-critics-regarding-measles-and-vaccines/

 

http://vactruth.com/vaccine-safety/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej isicitah ja ovo... razumem ih u jednu ruku, ali ono sto mi je iritantno je da se prozivaju hemikalije koje se daju u minimalnim dozama kao i sto se laboratorijski eksperimenti sprovode na za njih neeticki nacin i tome sl.

Pri cemu najveci prooboji u medicini, opsti primer je Rentgen aparat su odneli ljude koji su direktno bili umesani u eksperiment, u slucaju Rentgen to je bila njegova zena koju je stalno slikao...

Opet hemikalije su svuda oko nas, povrce, vce sve je zagadjeno, vazduh koji disemo je zagadjen, te vakcine mu stvarno dodju najmanje zlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sta placanje

ne mozes u drzavni vrtic i skolu i tacka

 

a privatni nek prave svoje pravilnike.

 

pa kad bude da dete ne moze u osnovnu da podje, da vidis

 

edit

sad se setih roma

 

znaci ovako da vazi za sve

dakle ako nije vakcinisano ima da plate kaznu i dete ne moze u skolu drazvnu i vrtic

 

moze to jos elegantnije i bez kazne.Da bude neobavezna, ali ako neces, nema zdravstvenog osiguranja i zastite, nema drzavnog vrtica i skole i nema drzave da uskace ako se nesto desi,nego nek se obrate ndr Sladjani Vel'ko V.

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karleusa u borbi protiv vakcinacije

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/530903/STOP-NEZNANJU-Neuka-Karleusa-vodi-rat-protiv-vakcinacije

 

“Za neupućene, MMR vakcina je prevencija od po život bezopasnih bolesti”, jedan je od njenih tvitova. Ona je otišla i korak dalje u uzbunjivanju i širenju panike, pa barata sa paušalnim ciframa o kojima nije pozvana da govori, jer nema medicinsko obrazovanje: “Nažalost, tek će se tražiti odgovorni za zločin nad stotinama hiljada uništenih života zbog nebitne vakcine.”

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej isicitah ja ovo... razumem ih u jednu ruku, ali ono sto mi je iritantno je da se prozivaju hemikalije koje se daju u minimalnim dozama kao i sto se laboratorijski eksperimenti sprovode na za njih neeticki nacin i tome sl.

Pri cemu najveci prooboji u medicini, opsti primer je Rentgen aparat su odneli ljude koji su direktno bili umesani u eksperiment, u slucaju Rentgen to je bila njegova zena koju je stalno slikao...

Opet hemikalije su svuda oko nas, povrce, vce sve je zagadjeno, vazduh koji disemo je zagadjen, te vakcine mu stvarno dodju najmanje zlo.

 

Naravno, a ni ne uzevsi u obzir da SPRECAVAJU BOLESTI.

 

Mene opet nerviraju studije korelacija i zloupotreba statistike. Na primer ovaj rad.

Procitajte odgovore na rad.

http://m.neurology.o.../63/5/838.short

 

Tako se pravi iluzija informisanog izbora (i onaj doktor daje takvu iluziju ljudima).

 

Cinjenica je da ne znamo mnoge stvari, i da pravi informisani izbor ne moze da postoji. Na kraju dana moramo se opredeliti na osnovu intuicije, prethodnog obrazovanja, vaspitanja, tudjih iskustava.. Kao i za skoro sve u zivotu.

 

Ali vredjanje moze da bude samo kontraproduktivno, pogotovo roditeljima (jako se lako vredjamo :haha: ). Mi smo ovde rekla bih grupa istomisljenika... Ali da je neko protiv vakcinacije procitao ovu temu mislim da bi samo jos vise bio ubedjen u svoje stavove.

 

Imda dodam lep tekst ne nuzno vezan za vakcine, vec za nacin tumacenja i zloupotrebe naucne literature.

 

http://www.scienceba...-and-causation/

Karleusa u borbi protiv vakcinacije

http://www.blic.rs/V...tiv-vakcinacije

 

Abandon ship, we're screwed.

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na osnovu toga što na svom sajtu nudi preparat na bazi 'meda i bilja' i ne kaže od kojih ga to biljaka pravi i šta konkretno sadrži taj preparat, naravno u opisu stoji da je čudotvoran i da pomaže svemu živom i mrtvom sa svim živim bolestima, štiti od raka itd.

 

Sebi je nadenuo titulu 'primarijus', a to je inače titula koju dobiju specijalisti sa dugogodišnjim iskustvom, najbolji u svojo branši, i ima ih po par komada, na državnim univerzitetima i ozbiljnim medicinskim ustanovama, a on je gospodin primarius u svojoj biljnoj apoteci/laboratoriji.

 

Itd, odmah se vidi kakav je, ali uvek ima onih koji se pre zainteresuju za takve likove nego za stvarne, što bi rekao dr Miroljub, demonizovane, stručnjake.

 

Evo, npr, ima na njegovom sajtu i ova imonološka natalna karta ljudskog organizma (nema je u većoj rezoluciji, za slučaj da te je interesovalo da pročitaš legendu na desnoj strani):

 

mapa1.jpg

 

Evo i ovo sa njegovog sajta i dosta od mene:

 

Sve više dece između 10 i 14 godina, koja su dobla juvenilni dijabetes (tip 1), dolaze u moju ordinaciju. Znao sam od ranije da se dijabetes tipa 1 dobija od vakcine protiv malih boginja, a danas i od vakcine protiv gripa. U stvari, napravljen je sintetički gen, koji suprimira ćelije pankreasa koje proizvode insulin, zbog čega se gomila šećer u krvi. Sad je takav gen udenut u koksaki-virus, a on je nerešiv za zvaničnu medicine i nema leka protiv njega. Naravno, “Todoksin” jedini sadrži antivirusne supstance, koje navode ćelije-ubice (NK), limfokinski aktivirane NK-ćelije (LAK), kao i T- i B-limfocite da stvaraju autointerferone (AUNF). Taj gen koksaki-virusa može gravidna majka da prenese na plod, a period njegove inkubacije da se dozira, recimo, na 10 godina. I sad to dete treba da se bode, da kontroliše šećer i da prima insulin. Dijabetes uništava krvne sudove, nerve, bubrege i druge organe.

 

Pustiti ovakvog čoveka na državnu televiziju je zločin protiv čovečnosti :D

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Todor je zlo...

 

Nekoliko pacijenata nam je doslo od njega u uzasnom stanju zahvaljujuci njegovim mambo-dzambo biljkama... secam se jedne devojke koja je imala anorexia- nervosu plus bipolarni poremećaj i bukvalno je bila na infuzijama, on je njoj dao sljive da se detoksikuje :haha:

 

Pri cemu njegove teorije da su vakcine lose, da HIV nije nista strasno... Covek je sarlatan na kub...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Todor je zlo...

 

Nekoliko pacijenata nam je doslo od njega u uzasnom stanju zahvaljujuci njegovim mambo-dzambo biljkama... secam se jedne devojke koja je imala anorexia- nervosu plus bipolarni poremećaj i bukvalno je bila na infuzijama, on je njoj dao sljive da se detoksikuje :haha:

 

Pri cemu njegove teorije da su vakcine lose, da HIV nije nista strasno... Covek je sarlatan na kub...

 

Da li je pravno regulisano to sarlatansko lecenje? Da li vi nadleznim organima prijavljujete ovakve slucajeve?

Ali realno, pacijenti nisu u uzasnom stanju zbog njegovih mambo dzambo biljaka, vec zbog svojih mambo dzambo mozgova. Covek koji svesno odbije lecenje u za to predvidjenoj ustanovi od strane profesionalnih lekara i umesto toga se leci kod nekog Bate Herbarijuma kilom sljiva, ni ne zasluzuje da prodje bolje.

 

Ljude koji propagiraju tu anti vakcinaciju treba pohapsiti. Ukoliko imaju decu, treba im ih oduzeti.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji krivicno delo nadrilekarstva ali u praksi kao da ne postoji. Sjebana kultura. Kad se svi mazu nekim znasmnogotodobro melemima ne shvata sr ozbiljno to delo, tolerise se u sustini. Mozes do sutra da prijavljujes nece se nista desiti, znas i sam da krivicnu prijavu ko dobije moze dupe njome da obrise, krivicna prijava does not equal krivicni postupak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...