Jump to content

Recommended Posts

EU brt, dovoljno je što ne mora ata karnet da se juri :D

ne mora ni za srbiju da se ima pod obavezno ata. poslednji bend koji sam ikada imao sa ata carnet-om su bili nomeansno, a to je bilo pre mnogo godina. i to su imali oba puta kada sam ih radio. na moje pitanje zašto rekoše da jeste skupo, ali da su jednom imali neko sranje mislim u hrvatskoj sa tim i da od tada ne idu van eu bez ata c.

dovoljno je da se ima odštampana lista binske i instrumenata i dosta pomaže pozivno pismo neke ozbiljne institucije. naravno, pričam samo iz ličnog iskustva. moguće da je neko imao ozbiljan zez oko ovog sranja. bukvalno svaki bend koji sam ovih godina imao u kc gradu dobio bi pozivno pismo kc grada sa imenima putnika. to predaju našem cariniku sa pasošima i niti jednom niko nije davio oko ata carnet-a.

Šta ga znam, kada uporedim kako su ljudi u A38 objavili cene karata onog dana kada su puštene u prodaju i kako sam to mogao bez razmišljanja da kupim, dok ovde imam čoveka koji priča o postepenom poskupljenju karata koje se, bez ikakve informacije o ceni, "naručuju" preko maila... ovo drugo miriše na izjebavanje ljudi.

realno, kakvu ste galamu digli ovde ti i vojvoda, bilo mi malo frka da objavim da je promo cena karte 1800 jer sam se uplašio da će da se prijavi jedno 300 ljudi, a 50 karata se prodaje, pa bi bila panika. kad, šta će da bude - tek 20-ak se javilo :)

 

šefe, a38 radi svoj koncert u svom klubu sa svojim promoterima i ekipom koja je tamo zaposlena = ne plaćaju zakup, ne plaćaju obezbeđenje, ne plaćaju ljude koji to rade (svi su u istoj firmi!!). s druge strane, ja ovde zakupljujem amerikanu doma omladine, plaćam obezbeđenje, nekakve protivpožarce, eventim, sokoj, postere, karte, dva kombija koja moram da iznajmim jer dolaze busom, a bus ne može da se parkira ispred dob-a i još mali milion koješta. swans rider da ne pominjem (samo za klopu i piće u bekstejdžu otprilike treba jedno 700€ + 10 ljudi na obaveznoj večeri = još 150-200€). dakle, ovo je skup koncert + je subota i honorar za bend je viši nego radnim danom. stoga karta ne može da bude jeftina jer, budi siguran, nema šanse da swans rasprodaju amerikanu. prošle sam godine imao mudhoney i prodali su manje od 600 karata, a kapacitet amerikane je 900. usput, swans su skuplji od mudhoney ne samo što se honorara tiče već im je i rider dibidus nadrkan.

 

inače, promo karte mogu i tokom novembra da se poruče preko sajta (ko nije iz beograda plaća 2k + ptt troškove) ili da se kupe u pabu brod, despota stefana 36 po ceni od 2000 din. od 1. decembra kreće pretprodaja preko eventima i prva cena karte biće 2400.

 

nego, je li neko od vas gledao swans '87. u skc-u ili samo ja?

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno, kakvu ste galamu digli ovde ti i vojvoda, bilo mi malo frka da objavim da je promo cena karte 1800 jer sam se uplašio da će da se prijavi jedno 300 ljudi, a 50 karata se prodaje, pa bi bila panika. kad, šta će da bude - tek 20-ak se javilo :)

 

šefe, a38 radi svoj koncert u svom klubu sa svojim promoterima i ekipom koja je tamo zaposlena = ne plaćaju zakup, ne plaćaju obezbeđenje, ne plaćaju ljude koji to rade (svi su u istoj firmi!!). s druge strane, ja ovde zakupljujem amerikanu doma omladine, plaćam obezbeđenje, nekakve protivpožarce, eventim, sokoj, postere, karte, dva kombija koja moram da iznajmim jer dolaze busom, a bus ne može da se parkira ispred dob-a i još mali milion koješta. swans rider da ne pominjem (samo za klopu i piće u bekstejdžu otprilike treba jedno 700€ + 10 ljudi na obaveznoj večeri = još 150-200€). dakle, ovo je skup koncert + je subota i honorar za bend je viši nego radnim danom. stoga karta ne može da bude jeftina jer, budi siguran, nema šanse da swans rasprodaju amerikanu. prošle sam godine imao mudhoney i prodali su manje od 600 karata, a kapacitet amerikane je 900. usput, swans su skuplji od mudhoney ne samo što se honorara tiče već im je i rider dibidus nadrkan.

Šefe ( :haha:), pogledaj ponovo šta si citirao i reci gde sam doveo u pitanje visinu cene karte, tvoje troškove kao organizatora ili bilo šta od toga o čemu si se raspisao, pa se vrati da pričamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

šefe, a38 radi svoj koncert u svom klubu sa svojim promoterima i ekipom koja je tamo zaposlena = ne plaćaju zakup, ne plaćaju obezbeđenje, ne plaćaju ljude koji to rade (svi su u istoj firmi!!). s druge strane, ja ovde zakupljujem amerikanu doma omladine, plaćam obezbeđenje, nekakve protivpožarce, eventim, sokoj, postere, karte, dva kombija koja moram da iznajmim jer dolaze busom, a bus ne može da se parkira ispred dob-a i još mali milion koješta. swans rider da ne pominjem (samo za klopu i piće u bekstejdžu otprilike treba jedno 700€ + 10 ljudi na obaveznoj večeri = još 150-200€). dakle, ovo je skup koncert + je subota i honorar za bend je viši nego radnim danom. stoga karta ne može da bude jeftina jer, budi siguran, nema šanse da swans rasprodaju amerikanu. prošle sam godine imao mudhoney i prodali su manje od 600 karata, a kapacitet amerikane je 900. usput, swans su skuplji od mudhoney ne samo što se honorara tiče već im je i rider dibidus nadrkan.

 

Care, niko nije sporio tvoj trud i svi smo bili svesni toga da ce cena karte da bude dosta jaca nego za A38, to ne znaci da se necemo pojaviti na koncertu, samo su ljudi bili u zbunu jer

a) cena karte nigde nije bila navedena

B) sajt radi jako sporo, nekima nije hteo da loaduje tu stranicu uopste

c) retko se desava da neko izadje sa ovakvim imenom i prica o postepenom poskupljivanju i narucivanju necega putem mejla

Bez zajebavanja citava stvar deluje kao neka prevara kada sve uzmes u obzir. Nije se pomenulo jednom kako izgleda :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde da je neko otvorio fantomski profil i izreklamirao vam cert, ali badass je bar na ovom forumu milijardu puta promovisao svoje koncerte koji su uvek prolazili kako treba :D ne vidim razloga za toliku dreku, kao da isus hrist dolazi da peva pa mislite da je neka ložana

 

haha koki i ja together as one

Share this post


Link to post
Share on other sites

Išao sam na njegove koncerte kada su me zanimali i sve je prolazilo kako treba i ne sećam se da je bilo ikakvih problema, jer je uvek sve bilo profesionalno odrađeno, za razliku od ovog nastupa koji ima sada.

 

Kada nudiš uslugu, kažeš i cenu, nema jednostavnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi bio na ivici suza, ja sam to odavno javno demantovao, u stilu Ane Nikolic i Raste. Ali si bio patuljasti leprikon.

Znam ja da si javno demantovao, nego pomenuti danima nije pisnuo na forumu posle toga, još uvek čekam da čujem šta ima da kaže.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Baal unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...