Jump to content

Recommended Posts

Not as good as last year's concert Akvarium, I think. The Seer concerts too brutal, passionate, 'physical'. This was all the volume and repetition without the violence. 'Visualize Total Annihilation' - this show did not help with harm.

 

Upravo to, i mrtvi madjari se slazu sa mnom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

U sredu, 4. marta 2015. u KC Gradu nastupiće Jarboe (Living) uz podršku Helen Money. Legendarna članica Swans neumorno istražuje nova muzička prostranstva i granice, te samo kratak pogled na listu muzičara sa kojima je sarađivala u poslednjih 15ak godina govori dovoljno: Michael Gira, Neurosis, Phil Tan, Bill Laswell, Jim Thirlwell, Lustmord, PanSonic, Cedric Victor, Mark Spybey, Steven Severin, Chris Connelly, Alan Sparhawk,Edward KaSpel, William Faith, David J, David Torn, Bill Rieflin, Iva Davies, Blixa Bargeld, Kris Force, Nic Le Ban, Julia Kent, A Perfect Circle, Brian Castillo, Lary Seven, Colin Marston, Cobalt, Cattle Decapitation, Byla, Justin K. Broadrick, Jesu, Josh Graham, Vinny Signorelli, Philip Anselmo, Attila Csihar, Esoteric, Vampillia, A Storm Of Light, Merzbow...

 

Uskoro više informacija...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Znaci kome se svidjaju poslednji Swans albumi, pod obavezno da poslusa Big Blood - Unlikely Mothers.

http://blackestrainb...nlikely-mothers

Ima na soulseek, necu nista da pricam, nego skidajte i slusajte, pa cete videti!

 

istina.

 

ja sam propustio swanse kad su dolazili u okolini ali vise i ne zalim. ceo osecaj grandioznosti iz zadnja dva albuma mi zvuci vrlo prazno, i gledajuci opise gore, verovatno bih umro od dosade na koncertu. recite ne zombie swansima.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To me podseti da okačim ovaj snimak. Mislim da je ista lista kao kada smo ih gledali u Budimpešti. Malo krš zvuk, doduše.

 

http://www.youtube.com/watch?v=K4G4mE_kcNk

 

pa mislim nekad je pravio neverovatnu tenziju od najjednostavnijih elemenata, ovaj sex god sex gore recimo kao primer, dok sad je to isto ubaceno u mnogo drugaciji obim gde sve traje po minimum tri puta duze i mnogo monumentalnije; meni licno tenzija se izgubi u toj repeticiji, dok sam gira nije vise ni strasan, vise zvuci kao neki osuseni art-rocker koji treba plati kiriju. mislim ako, zasluzio je na kraju krajeva. :)

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam propustio swanse kad su dolazili u okolini ali vise i ne zalim. ceo osecaj grandioznosti iz zadnja dva albuma mi zvuci vrlo prazno, i gledajuci opise gore, verovatno bih umro od dosade na koncertu. recite ne zombie swansima.

 

Nije bas tako, gledao ih na The Seer turneji pre dve godine i bio je prebrutalan koncert, kao da su me tukli zvukom tri sata. BIlo je dosta sirovih momenata sa The Seer + Coward i bio je bas brutalan koncert tako da si tu propustio mnogo. Za To be kind si u pravu, gledao sam ih sad skoro i na toj turneji i totalno drugi dozivljaj, ni blizu toliko intezivno, skoro pa da sam se i smorio na koncertu, pesme predugacke i previse repetitivne u nedogled, valjda to dolazi sa godinama kao sto kazes, ne moze vise Gira da divlja kao ranije, tako da iako mi ne lezi, To Be Kind mi je sasvim prirodan nastavak i ja sam ok sa tim, al meni je licno dosadan album a i koncert je u sustini ispod ocekivanja.

 

 

Evo Coward iz Budimpeste pre 2 godine, meni je ovo definitivno nesto najbrutalnije sto sam doziveo na nekom koncertu u zivotu, glasnoca abnormalna i fizicko nasilje zvukom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

je, taj coward zvuci zaista besno. ah.

 

Sviđa mi se ovaj član, prihvata izazov i njegove ruke su čiste.

 

koliko su mi ciste ne znam, registrovao sam se da izreklamiram nesto pa prvo postujem ovde sa nekim vrucim baitom cisto da se uklopim :) ali namerevam i da izblejim ovde jer se cini dovoljno zabavno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Swans

37 mins ·

 

 

These are the remaining Swans shows for 2015. In September we'll begin recording the new album.

5.02 Istanbul, Turkey FSK Saloon

5.03 off Istanbul

5.04- fly-

5.05.15 Arhus, DenmarK at Vohalle- confirmed

6.015.15 Stavanger, Norway at Folken - confirmed

7.05.15 Bergen, N at USF Verteft- confirmed

8.05.15 Oslo, N at Vulkan - confirmed

9.05.15 Trondheim, N at Blaest - - confirmed

10.05.15 off

11.05.15 Gothenburg, Sweden at Sticky Fingers-confirmed

12.05.15 Malmo, S at Babel- confirmed

13.05 off

14.05 Nijmegen, NL- Doorroosje--confirmed

15.05 Dortmund, Germany- FZW-confirmed

16.05 Liege, Belgium at Les Ardents Club - confirmed

17.05 Kortrijk, Belgium at De Kreun- confirmed

18.05 leave off

19.05 leave off

May 20 Bristol at Marble Factory- confirmed

May 21 London, UK- The Roundhouse- confirmed

May 22 Liverpool, UK, Liverpool sound Festival

May 23 Glasgow at Art School- confirmed

May 24 Belfast at Mandela Hall- confirmed

May 25 Dublin at Button Factory- confirmed

may 26 off

May 27 Norwich, UK at Epic Studios confirmed

May 28 off

May 29 Nimes, France- Festival-

May 30 Barcelona- Primaververa Festival-

May 31 depart Europe for ny

 

no shows in june

July 3, Gydina, Poland- Open-Er Festival- confirmed

July 4 Reykavik, Iceland- ATP Festival- confirmed

July h Berlin- Volksühne - confirmed

July 6 off- fly to Tel Aviiv

July 7- Tel Aviv, Israel-

July 8- Paris- Trabendo Club- confirmed

July 9 - off fly to Kiev

July 10 - Kiev- Ukraine- Sentrum confirmed

July 11- Belgrade, Serbia- EXIT Festival -

July 12 - Skopje, Macadonia—

July 13— off

July 14- 16- Italy requested period

July 17 Ostrava CZ Ostrava Festival- confirmed

July 18 Crispendorf, D- Chaos Descends Festival- confirmed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviraće oni sigurno dugačak set. Neće dozvoliti da im ovi skrate. Darth mi je pričao kada ih je gledao na Off festivalu u Poljskoj da su pokušavali da ih skinu sa bine kada su prešli svoju satnicu i Gira je drao na lika, oterao ga u pičku materinu i ostali su i odradili set do kraja. :D

 

Ovo je zaista sjajna vest. Nisam sanjao da će u skorije vreme doći u Srbiju. Šteta, doduše, što je Exit, ali dobro. Ako ih sada propustim, onda mi definitivno nije suđeno da ih gledam jer sam ih prethodno tri puta propustio. :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Baal unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...