Jump to content

Fargo (2014- )


Recommended Posts

Jedna od meni top 10 serija ikad, pogotovo ova druga sezona. Fantasticna gluma, kadrovi, likovi, humor ubacen bas "gde treba", uz gomile sitnih detalja koji vezuju prvu i drugu sezonu, a bogme i ostale filmove brace Koen :)

 

Zadnja epizoda nije bulja, iz vrlo prostog razloga - to i nije bilo klasicno finale. Ono se vec zbilo u predzadnjoj epizodi. Zadnja epizoda je posluzila da poveze 2 sezone, a mozda i nagovesti trecu.

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slobodno obrazloži.

 

 

 

kao prvo, ovo sa NLO se moze svideti samo hipsterima i onima koji se tako osecaju

Hanzi-Tripoli isto sranje. ne zbog izgleda, nego jer potpuno ne odgovara njegovom karakteru i svemu sto je ova sezona gradila o njemu

crnac takodje nikakav lik. mnogo smara i filozofira, realno usralo ga ovo na kraju. ali ajde, njegova uloga ionako i sluzi samo da se skrene paznja sa pravog negativca

takodje onaj govor na kraju o recima i nerazumevanju i jednom jeziku je bas patetika

 

 

sve u svemu ok je sezona, ali nisam odusevljen. daleko od nekog remek-dela

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
Ewan McGregor is the latest feature actor to topline an installment of FX’s Emmy-winning anthology series Fargo. McGregor will play the two central characters — brothers Emmit and Ray Stussy — in the upcoming third season, which is supposed to be set closer to present day than the first two installments.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantno, ponovo igra dve uloge. Treba da izađe ove godine film u kojem glumi Isusa i Đavola, ako to bude dobro odrađeno, onda se ne brinem za novi serijal. Lepo sam govorio pre da će Fargo da razbije True Detective, ciao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 2 months later...

Vozi novi Fargo.

 

Bukvalno ne prođe epizoda, a da se ne dogodi nešto sjajno, režija, fenomenalno stapanje pesama tokom određenih situacija, dijaloga između likova (glumci su svi za sada vrsno odabrani, čak i epizodisti!) i naravno ponovo je bačena žiška kao i u prethodnoj sezoni da se lomatate, a kakve to veze ima sa glavnim zapletom. i_cool.gif

 

 

 

Oduševljen sam V.M. Vargom, jeste Billy bio dobar u ulozi Malvoa, a Hanzi je pokidao prethodnu sezonu sa svireposti, ali Varga ima jednostavno odurnu auru zla oko sebe, iskonsko jebeno zlo!

Plus, jedan od najboljih govora u vezi bogatstva i moći u 4 epizodi od strane dotičnog.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Oduševljen sam V.M. Vargom, jeste Billy bio dobar u ulozi Malvoa, a Hanzi je pokidao prethodnu sezonu sa svireposti, ali Varga ima jednostavno odurnu auru zla oko sebe, iskonsko jebeno zlo!

Plus, jedan od najboljih govora u vezi bogatstva i moći u 4 epizodi od strane dotičnog.

 

 

Slažem se, nevjerovatno odvratan tip. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

Ne pratite novu sezonu?

Izašle prve tri epizode i za sada je solidna postavka, klasična priča o mafiji i smeni generacija i naravno rasizmu u Americi.

Za sada nema baš likova koji se izdvajaju, svi su dosledno dobri u svojim ulogama, ali videćemo kako će se to razviti do kraja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Kakav neslavan završetak poslednje sezone. Ovo mi je bilo jedno od najgorih iskustava što se tiče serija, gde se osećam da sam protraćio vreme gledajući nešto do kraja, a verujte mi vreme Lost-a je odavno prošlo.

Nema likova za koje možete da se vežete, skače sa teme na temu, i jednostavno na kraju jedno veliko isprazno ništa i gomila omaža scenama kultnih filmova.

Ako je ovo poslednji Fargo serijal otišli su poput govana, što se mene tiče...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...