Jump to content

Die Antwoord


Recommended Posts

Slusao sam album (na omotu sto drzi srce), one 2 sa spotovima su dobre i jos jedna je zabavnjikava, ostale su prelose jbg.

 

Ima spot za 3 pesme, i sve tri su super, ne znam na koje dve ti mislis, mada pretpostavljam da je jedna od njih sigurno Baby's on Fire :D

+ U Make Ninja Wanna Fuck i Fok Julie Naaiers su super, meni dovoljno za dobar album xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osetan je uticaj svega i svacega lepog, i kad maznu nesto, toliko ga super odrade da te boli kurac.

 

Za Yolandi se svasta prica, valjda nema nigde zvanican podatak koje je godiste, ali ima preko 30, da :D

 

Nasao sam neke spotove fazon od pre 10 godina (one Max Normal zajebancije), i ista je xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw nema preko 30, trebalo bi da ima tacno 30, procitao sam negde da je 84-to godiste, ne znam gde, samo znam da sam zapamtio to

 

 

evo slike sa njihovom cerkom

Edited by chess

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram ovo da preslušam da vidim da li se ljudi lože sa razlogom :D

A ovo malo što sam čula mi se ne sviđa

 

U pocetku kad ljude navlacim bude-jep'se, sta je ovo koji kurac, daj gasi, zaklacu te, uzasni su, idu mi na kurac, joooj kako bi je ugazio stanglom, vidi je odvratna je.....a onda posle nekog vremena, samo ih kace po fejsu... :mhihi: :mhihi: :mhihi:

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad je izašao enter the ninja, relativno mali broj ljudi kod nas je znao za to i svi su se sprdali sa njima, ne shvatajući ih ozbiljno, a u poslednjih par godina ljudi počeli stvarno da ih slušaju iako im je muzika podjednako imbecilna. u suštini, nemam ja ništa protiv njih, dobra zajebancija, ali i dalje ne mogu da ih shvatim ozbiljno. i dalje imam isti utisak kao i kad sam ih prvi put čuo. ne mogu da zamislim sebe da preslušavam ceo album npr, naročito bez spotova koji su barem jednako nenormalni kao i muzika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vecini ljudi je bljakano na pocetku, ali je u stvari mnogo fino :D

 

Jesi slusala ovo?

 

http://www.youtube.com/watch?v=3YPCdJbZYXo

Jesam, i baš kao što Skal kaže, zabavno je ali imbecilno :haha:

 

U pocetku kad ljude navlacim bude-jep'se, sta je ovo koji kurac, daj gasi, zaklacu te, uzasni su, idu mi na kurac, joooj kako bi je ugazio stanglom, vidi je odvratna je.....a onda posle nekog vremena, samo ih kace po fejsu... :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Moguće vrlo, ja sam imala taj trip sa Lanom del Rej :D Mada, ona mi nikad nije bila toliko ogavna da bih je gazila, slatka mi je od početka, ovu anemičnu i dalje ne kontam :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...