Jump to content

Recommended Posts

Da, skroz nije logicno da ih niko ne slusa, ljudi su danas izdali album prvenac, cudno kako vec nemaju fanbazu kao iron maiden, samim tim bend nije vredan postojanja. Zbog takvog stava ovde scena i bendovi propadaju.

Edited by chess
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad sam poslusao par stvari online, sasvim solidna muzika i totalno bezvezan i neadekvatan naziv benda, koji neupucenog posmatraca ne moze a da ne asocira na nikad formirani projekat onih Trajceva-i-Tonceva iz benda Ti, sa sve japankama i kariranim patofnama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Chess, Sutlijas je kult. Najbolja garazna poslastica sa ovih prostora. Sirovo rokanje.

 

Izbor domacih bendova i njihovih imena je prikladan, uglavnom. To sto ste svi navikli na engleski i on vam zvuce bolje od maternjeg, u tome lezi problem.

 

@Trulex, ne brini se ti za moju selekciju, nego se potrudi katkad da i sam nesto preporucis. (metal, ne metal itd.)

Najlakse je biti internet balegar i ostavljati za sobom tragove sranja u svakom postu. :azal:

 

Slusao sam album, svidja mi se jer dosta toga vuce na bendove koje gotivim iz noise rock zanra, ali postoji jedan problem koji se zove zivi nastup. Ni na jednom nisam bio zadovoljan, jer je vecina pesama bila u fazi jam session-a i to prilicno neinteresantnog. Osim pesme Daj Bog, ona je oduvek imala formu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

je l' ono bio svojevremeno neki doom/death/šta li bend koji se zvao Musaka?

 

Postojao je projekat Musaka iza kojeg je stajao Boris Todorovic iz Banjaluke, svojevremeno admin metal webzina Scissors. Ali, to je bilo prije 10 i kusur godina, tako da ne znam da li je on sa tom "Musakom" uradio ista vise od nekih demo snimaka i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao sam album, svidja mi se jer dosta toga vuce na bendove koje gotivim iz noise rock zanra, ali postoji jedan problem koji se zove zivi nastup. Ni na jednom nisam bio zadovoljan, jer je vecina pesama bila u fazi jam session-a i to prilicno neinteresantnog. Osim pesme Daj Bog, ona je oduvek imala formu.

 

Hmm, da l si ti siguran da si nas ikad gledao uživo, osim preko ova dva YT klipa? Pošto to džema nije videlo, osim na ovom certu u NS odakle su klipovi i u Zagrebu, gde smo bili u fazonu da opalimo po jedan za kraj.

 

Mislim, nije da mi smeta kad neko kaže da mu se nešto ne sviđa, to je ok, samo nemoj ovako o nečemu što nikad nije bilo :)

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 11 months later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...