Jump to content

Recommended Posts

Ja sam kupio cd na promociji u Novom Sadu i bio je 500 dinara. Nije ni rezanac ni digipak ali je nesto izmedju, tj mikrodizajn izdanja preko ploce i imao je falicnost (videcete na slikama) pa su mi rekli da su videli problem i da druga tura nece imati takvih problema. Sada, da li je zbog toga bila 500 dinara ili zbog neceg drugog ne znam :D

 

Uglavnom, evo kako izgleda, a videcete i ostecenje koje je postojalo u 1. turi (nije dobijeno takvo, nego se napravi tako vec posle 2. savijanja)

 

vWEMvHH.jpg

 

EN5RDrx.jpg

 

xpLjJOf.jpg

 

dHStMMB.jpg

 

kxUYhFV.jpg

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušao na bandcampu? Ili novi link na youtube? Rekli su da su imali probleme sa istim, pa su uploadovali drugi snimak.

 

Na bandcampu. Sad ću pustiti YT.

 

Solidno je ovo, mada je poprilično nedorečeno, ali kao što je neko napisao to je ranije bio solo projekat Dorića, nisu mnogo dugo full bend pa ćemo videti, ima potencijala svakako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 5 months later...
  • 6 months later...

 

Baš jaka singlica. Jana ima prelepu boju glasa, i definitivno joj više stoji etno pevanje naspram lalala bek vokala koje je do sada radila. I produkcija je na vrhunskom nivou, znam da ste gunđali za prethodno izdanje, ali ovde je sve uhvaćeno dobro, dišu instrumenti i grade dobru atmosferu, osećam se kao da sam u prirodi van civilizacije. Biće interesantno kakav će i ostatak EP zvučati, samo da previše ne šaraju. Ovo bi bilo sjajno da se izvede u kamernoj varijanti u Rexovoj sali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smetala mi je produkcija na prvom albumu, al' ovaj vokal ne mogu da svarim, jebi ga. Po mom ukusu je previše ekspresivan. Bolje leži Dorićev vokal na ovu muziku nego Janin.

Edited by Baal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukusi. :wub:

 

Vokal je na mestu, tu je i melos, čaše ne lomim, a ruke mi krvave.

 

Imaju i snimak Deftones obrade ako te to žari i pali. :mhihi:

 

Ukusi. :wub:

 

Vokal u funkciji obrade i tog filterisanog narodnog melosa dobro završava posao.

 

Ako voliš muške, imaš i Deftones obradu sa zadnjeg nastupa. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...