Jump to content

2015.05.19. *Belexpocentar, Beograd* Blind Guardian, Burning Circle


Night Prowler

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

mnogo me nervira sto vise niko osim Laze i Bobe ne zna da napravi kartu kako treba

mnogo su ruzne

pa jel ti ides na koncert zato sto volis bend i njegovu muziku da slusas ili ti je presudna lepota karte ? Meni je to beznacajan faktor sto se koncerata tice moze da bude samo redni broj na karti i cena da bude beli papir kakve veze ima , ide se zbog muzike sve ostalo je manje vazno
  • Upvote 4
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma svakako, ali su mi je krivo što karte više nisu tako lepe, prosto konstatacija... Ne vidim zašto ne bi bile lepe kao nekad, dodaje neki užitak kada imaš neki reminder tog tipa, skupljam karte i volim da su šarene... Ranije su uvek bile šarene... Ne znam što odjednom nekome smeta to što bih ja volela šarene karte?

 

Ono, skupljam ih i lepim po ormaru, volela bih da uočim razliku kad bacim pogled. Trzalice, karte, cipele i lakovi za nokte su stvari koje volim da imam, pa kako mi nije zabavno da imam dva ista para cipela i dva ista laka za nokte, nije mi zabavno ni da mi sve karte budu iste... Samo to, ništa više

  • Upvote 4
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma svakako, ali su mi je krivo što karte više nisu tako lepe, prosto konstatacija... Ne vidim zašto ne bi bile lepe kao nekad, dodaje neki užitak kada imaš neki reminder tog tipa, skupljam karte i volim da su šarene... Ranije su uvek bile šarene... Ne znam što odjednom nekome smeta to što bih ja volela šarene karte?

 

Ono, skupljam ih i lepim po ormaru, volela bih da uočim razliku kad bacim pogled. Trzalice, karte, cipele i lakovi za nokte su stvari koje volim da imam, pa kako mi nije zabavno da imam dva ista para cipela i dva ista laka za nokte, nije mi zabavno ni da mi sve karte budu iste... Samo to, ništa više

pa i ja ih skupljam posle svake svirke ujutro kad dodjem strpam kartu u fioku , imam ih poprilicno , treba da otvorimo temu gde cemo da slikamo i ubacujemo nase kolekcije karata sa koncerata
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno da nam sve ostalo nije kao u svakoj drzavi -.-

I ranije su karte mogle da se naruce preko neta iako su se prodavale u Feliksu i ne znam kako se zove ono mesto u Novom sAdu... Sad odem u Lagunu da kupim kartu za Metlicu i dobijem papircinu koju sam mogla sama da isprintam -.-

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...