Jump to content

2015.05.19. *Belexpocentar, Beograd* Blind Guardian, Burning Circle


Night Prowler

Recommended Posts

Najveća je prevara bila kad ima dve sorte karata, bilo je tako za neke koncerte, ako kupiš u Felixu, dobiješ lepu mastnu, ako se zajebeš pa odeš u prodajno mesto Eventima, naštancuju ti onu odvratnu...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Pa mogao bi Assymetry barem niste copy paste stranog benda + pristojno zvučite za razliku od većine bendova.

 

Hadal je sad više melodeath / neki Wintersun nego nešto nalik Guardianima. A ne znam jel su našli gitaristu uopšte.

 

Nemoj ovi iz Demista da vas čuju već je neko bio iznapušavan što ih "proziva" da su Nightwish / Epica / Demether. :)

 

Kad smo kod Demethera ja bi njih voleo da vidim kao support ili Forever Storm. Realno Storm je možda jedini ostao da zvuči ko iole kvalitetni i pristojno od bendova kod nas, a da je neki heavy, power, nešto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, voleo bih i ja ali fazon je sto smo trenutno u fazi snimanja albuma, i malo je komplikovano da se uvezbavamo za svirku. Jest' da svako zna svoje deonice da svira, al' drugacija je to prica od snimanja, pa nam je fokus na album trenutno. A i nemamo vremena da visimo u studijima za probe trenutno, tako da odpada ta opcija :) Album pa onda sve ostalo trenutno. Sto se tice predgrupe, i meni je Forever Storm jedan od bendova koje zamisljam kao valjana predgrupa, ali ostaje da vidimo sta ce biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je dargoron vazda bio djubre

 

volela bih FS da vidim posle 6+ godina

imali su par onih hitova onomad vrtelo se na 202 sećam se, sećam

 

 

 

still,

savage circus, persuader i guardiani odjednom su mi neki kao lifetime want

 

persuader mi je u stvari lifetime want, još to da vidim i može da se spava

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...