Jump to content

2015.05.19. *Belexpocentar, Beograd* Blind Guardian, Burning Circle


Night Prowler

Recommended Posts

haos...meni najbolji bg koncert do sad, doduse nisam bio 06te :D nazalost nije bila ATTWS, a to sam najvise zeleo da cujem, al zato The Last Candle, Guardian of the Blind, i na kraju Majesty!!!! Skroz izvuklo pricu /m/ sad se samo cekaju neki dobri snimci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo uploadovah Majesty skoro celu, a trenutno se uploaduju Valhalla, Bards Song, Mirror Mirror i Into The Storm, okacicu sve ovde kad legne danas :)

Odlicno je bilo bas, kidanje, zvuk vrh, atmosfera vrh, malo sam se plasio u pocetku da se nece popuniti sala, ali okej je bilo.

 

 

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta reći... najbolje ništa.

Svi crvi kojima je smešno što BG dolaze stalno neka pucaju sebi u glavu - možda stvarno najbolji BG cert u Srba, doktorska disertacija atmosfere, setliste, izvlačenja zanimljivosti iz prošlosti, šta tek reći na trajanje od 2 sata i kusur. Majesty već po defaultu ide kod nas. Reče Hansi da se svaki cert na turneji snima za live, mora bar Last Candle doći u obzir.

 

Podigosmo Mitu, ali Neša otkad ga poznajem traži da isto i njemu uradimo :ph34r: daj jednom da se skupi 20 ljudi i da mu ispunimo i tu želju.

 

 

:o

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nikad više ne dižem nikoga, bio neša ili ne

juče podigoh neku ribu, unakazi me

i sekjuriti mi zgazio na rame kad je preskakao ogradu, osećam polako posledice

ali NEMA VEZE

JEBENO

GARDIJAAAAAAAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Било је добро. Ханси шмекерчина, одлична интеракција са побликом.

Хвала Хавочки на поверењу, штета што ниси хтела сок од брескве, био је право освежење. :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...