Jump to content

2015.05.19. *Belexpocentar, Beograd* Blind Guardian, Burning Circle

Recommended Posts

• Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hvala svima, ovo beše najbolja reakcija publike u Srbiji za ovih 9 godina benda

pa jel ti ides na koncert zato sto volis bend i njegovu muziku da slusas ili ti je presudna lepota karte ? Meni je to beznacajan faktor sto se koncerata tice moze da bude samo redni broj na karti i ce

Ma svakako, ali su mi je krivo što karte više nisu tako lepe, prosto konstatacija... Ne vidim zašto ne bi bile lepe kao nekad, dodaje neki užitak kada imaš neki reminder tog tipa, skupljam karte i vol

Tacno, od domacih bi ok izbor bio Claymorean.

Тешко, Клејморијан је тренутно у стандардном празном ходу што се тиче свирки, опет су остали без бубњара, класична прича

E metalci Srbije treba nas jebati kad ne moze da se skupi 1000 ljudi za ovakav koncert :udri:

Тешко, Клејморијан је тренутно у стандардном празном ходу што се тиче свирки, опет су остали без бубњара, класична прича

Vise su u praznom hodu nego u svirackom to im je obelezilo karijeru :udri: Edited by bo88gdan

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Prošlo je mjesec dana, ima li neko novijih informacija o prodajnim mjestima a da nije preko interneta?

Na podrucju Srbije Win Win shopovi koliko znam, a u Bosni cini mi se da to radi Tica u Banjaluci (DOF produkcija).

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...