Jump to content

2014.11.12. *Dom omladine, Beograd* Fates Warning, Headless, A|symmetry


azal

Recommended Posts

Asymmetry: moram jos jednom momke da pohvalim, prvi put sam ih juce cula uzivo i definitivno bend koji obecava, i super zvuci uzivo a istovremeno biti pregrupa legendama i biti na nivou zadatka nije nimalo lak posao ;)

Headless: ja sam sve vreme gledala u Perija odusevljeno znaci lik je da ga stavis na motivacioni poster i sa njim da zapocnes dan :haha:

FW: fucking sve je u superlativu kada su oni u pitanju. Prog lekcija odrzana, Ray koji je malo ispadao ali to je toliko beznacajno da nije ni vredno pomena, Jim koji se u nekom momentu cini mi se i nasmejao, a Boby that man is a robot... Predobra svirka, evo pisem i jos uvek se najezim kada mi kroz glavu prodje deonica iz APSOG, zatim solo deo na Monument... to mi se jaaaaako retko desava da me ovakav postkoncertni tip senzacija drzi.

Upoznah i videh sinoc mnoge dobre ljude, pozdrav za sve.

Shinigamy ljubi jos jedared zenu za poster, kada smo ga poslali napred trebalo je da ode do Raya ali jbga sve nas je ponela atmosfera.

Vrhunski koncert!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam se lepo proveo, sve bilo potaman. bili su bas simpaticni i delovalo je da im se svidja atmosfera, ne znam dal im inace na koncertima ljudi manje aplaudiraju ili sta, ali izgledali su bas iznenadjeno. plejlista je bila najavljena, na kraju su i sami rekli "we dont know anything else"

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da pohvalim progere moje. :)

 

nikakvo serendanje po netu, cute i kupuju karte pa se lepo vesele na koncertu

 

a ne death/black/thrash ekipa sto napravi 56 stranica na yumetalu a dodje 150 ljudi sve sa spiskom :haha:

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim i ovo svakako se nece ponoviti. ne znam koji bi bend u ovom rangu mogao da dovedem za slicne pare i da bude ista kolicina ljudi.

 

ovo je bas bio pravi koncert u pravo vreme.

 

ako budu hteli opet da dodju pusticu bobu da pregovara :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikakvo serendanje po netu, cute i kupuju karte pa se lepo vesele na koncertu

 

Ključna stavka.

 

Ja sam se baš zaprepastio posetom sinoć. Ulećem na pola Headless-a, a ono preko 100 ljudi unutra, baš vau. Očekivao sam iskreno posetu nešto kao na Pestilence, kad ono međutim. Lemmy-u džaba da se objašnjava zašto je veče uspeh kad ne ide na koncerte.

 

Inače, vrhunci od sinoć su mi Quietus i 11th/Point kombo, pa i Life...ceo bis je baš nenadjebiv bio. Za Ray-a ste me silno naplašili na FW temi kako zvuči užasno trt-mrt, i jedino što ni ne pokušava da vrišti i da ide u one visoke deonice, ali mimo toga, odlično zvuči.

 

I jako, jako mi se sviđa što su po nekoliko pesama spajali, retko to rade bendovi, a nema bolje stvari za live da radiš. Nikad gore nego kad gledam neki death/black, 3 minuta tupatupa, najava sledeće, i tako ukrug.

 

P.S. I da, dobro su legle u sve i one dve APSOG pesme :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izašao sa šljake u 22h, uhvatio bus, upao u Dom omladine, kupio kartu i kreće intro - just in the nick of time! :haha: Bilo je strava posle sto godina doći na koncert nekog benda sa kojim nisam upoznat, ono kad svi zaurlaju na početku neke pesme a ja kao ''wut?'' :mrgreen: Dobili su me skroz, sjajna svirka.

 

Veliki pozdrav gomili ljudi koje sam sreo, nisam očekivao tako dobru ekipu. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, vrhunci od sinoć su mi Quietus i 11th/Point kombo, pa i Life...ceo bis je baš nenadjebiv bio. Za Ray-a ste me silno naplašili na FW temi kako zvuči užasno trt-mrt, i jedino što ni ne pokušava da vrišti i da ide u one visoke deonice, ali mimo toga, odlično zvuči.

 

ma jebote meni je bolje pevao sinoc nego igde sto mogu da isceprkam na tjubu za skorije vreme. ono sto smo mi dobilli sinoc nije bas najredovnija stvar ja mislim.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...