Jump to content

2014.11.12. *Dom omladine, Beograd* Fates Warning, Headless, A|symmetry


azal

Recommended Posts

vezbali su pesmu u cisto gitarskom aranzmanu. nikakve klavijature nisu u prici sa ovom touring postavom, a matrice mislim da fw generano ne koristi uzivo.

 

evo kako zvuci kad su svirali na proslogodisnjoj turneji. bedasto je bez klavijatura, meni na granici malo opasnijeg smora

 

 

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bolje nego sto sam ocekivao. Mora se priznati da su uzivo stvarno dobri. Nisam neki fan, ali sam resio da ispostujem dogadjaj. Inace Tek sam sada skontao ko si ti Azale. Zbog ovog avatara te uvek nekako zamisljam sa crnom kosom. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehe. Upoznasmo se i ispricasmo malo. Nisam strasan ko sto me ovde predstavljaju. Jel da? :haha:

 

Takodje upoznah i Petra, a i Ivet. Jos je ljuta sto sam je zvao mrgud. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vezbali su i APSOG IX

 

Dobro je sto nisam imala ovaj info jer IX mnogo volim, tekst me uvek podseti na jedan period pre 12-13god, tacno bih se raspekmezila i napravila sebi corpse paint od sminke... :haha:

 

Znaci tebi i Petru pohvala sto niste share-ovali ove stvari pre koncerta jer bi mi ocekivanja bila sky high :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala. Sledeci put cemo i da nazdravimo. Na primer kada dovedes Symphony X ili Royal Hunt. Kam te srece. :meshuggah:

 

Ja sam strasan samo zlim i bezobraznim ljudima. Ovako sam blag kao prolecno jutro i veoma pozitivan. :haha::bigblue: To pricam od pocetka, ali me niko ne cuje.

 

Drago mi je sto sam upoznao Petra i Saleta. Dobri momci skroz.

 

A|symmetry razvalio inace samo da se zna. :rockdevil:

Edited by HEFEST
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje upoznah i Petra, a i Ivet. Jos je ljuta sto sam je zvao mrgud. :haha:

Ma de ljuta, čoveče, javljam se ljudima, baš sam fina i ljubazna bila :D

Eto, upoznah Hefesta i Melindu, pozdrav za oboje

Videh i Shinigamy-ja, al' bio čovek u prvim redovima, mene mrzelo da se guram :D

Fenomenalan je bio cert, i bilo stvarno puno ljudi, žao mi je samo što nisam stigla na Asymmetry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...