Jump to content

2014.12.05. *Hala sportova, Beograd* Metal All Stars - OTKAZANO


VoivodBG

Recommended Posts

Znaci sramota me vise da vodim bilo kakvu diskusiju sa ovakvim debilima. Znao sam da su sve to ograniceni likovi, ali da su bas takva sorta nisam. Serem vam se u dusu govnjajivu.

  • Upvote 3
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaha, upravo to. Mislim, koga starijeg od 13-14 godina može da impresionira to što VIDI gomilu nekih imena izvađenih pojedinačno iz svojih bendova i potpuno izvan svakog smislenog konteksta.

 

Pravi teferič.

 

A kada već nisam u mogućnosti da vidim pojedinačno svaki od tih bendova, rado ću otići da ČUJEM po jednu pesmu svakog od tih bendova uživo... i, možeš misliti, imam duplo više godina od navedene brojke.

 

 

Ovo bi trebalo vise da se desava. Sad sto ste vi svi postali debili to je druga stvar. Neke od ovih ljudi nikada ne bi mogli da vidite uzivo i sada nesto kenjate. Pisam vam se bre po tim debilnim mozgovima. Sve vi znate.

 

Jbg, po nekim tvojim postovima sam zaključio da si ti zapravo ograničeni metalac, al' vidim da si zapravo vrlo često glas razuma na forumu. Al' da postoji i nešto van tradicionalnog metala i AOR-a, postoji, no to je već druga priča. Ovo tvoje citirano je zapravo cela poenta. :pivopije:

 

@LordIffyBoatrace

A ti ne bi išao da je Dickinson u ovoj priči?

 

 

Jbg, da bi yumetalac došao na koncert neophodno je da se poklopi mnogo faktora, kao npr: da prostor ima pouzdano vrhunsko ozvučenje, da bend bude u istoj snazi kao na početku karijere bez obzira na starost, da peva originalni ili najproslavljeniji pevač, da koncert ne organizuje Frubi, da se setlista sastoji samo od starih pesama, da bend nije nastupao u Srbiji ranije... a onda isti pričaju o "propadanju scene", otprilike isti snobizam zbog kojeg je Srpski metal festival bio onako dobro posećen.

  • Upvote 9
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kada već nisam u mogućnosti da vidim pojedinačno svaki od tih bendova, rado ću otići da ČUJEM po jednu pesmu svakog od tih bendova uživo... i, možeš misliti, imam duplo više godina od navedene brojke.

 

 

 

 

Jbg, po nekim tvojim postovima sam zaključio da si ti zapravo ograničeni metalac, al' vidim da si zapravo vrlo često glas razuma na forumu. Al' da postoji i nešto van tradicionalnog metala i AOR-a, postoji, no to je već druga priča. Ovo tvoje citirano je zapravo cela poenta. :pivopije:

 

@LordIffyBoatrace

A ti ne bi išao da je Dickinson u ovoj priči?

 

 

Jbg, da bi yumetalac došao na koncert neophodno je da se poklopi mnogo faktora, kao npr: da prostor ima pouzdano vrhunsko ozvučenje, da bend bude u istoj snazi kao na početku karijere bez obzira na starost, da peva originalni ili najproslavljeniji pevač, da koncert ne organizuje Frubi, da se setlista sastoji samo od starih pesama, da bend nije nastupao u Srbiji ranije... a onda isti pričaju o "propadanju scene", otprilike isti snobizam zbog kojeg je Srpski metal festival bio onako dobro posećen.

:pivopije:

Edited by lemilica
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kada već nisam u mogućnosti da vidim pojedinačno svaki od tih bendova, rado ću otići da ČUJEM po jednu pesmu svakog od tih bendova uživo... i, možeš misliti, imam duplo više godina od navedene brojke.

Losa je zamisao ove cele zajebancije bas zato sto nisu BENDOVI u pitanju,vec neka od poznatih imena koja ce se naci na stage-u u izvedbi nekih metal hitova.

 

Kako majke ti mozes da zamislis Raining Blood bez Araye na vokalu ?

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pajo ako ti do sada nije bilo jasno sa kim si na forumu mislim da je ovo dovoljno. :mhihi:

 

Jbg, po nekim tvojim postovima sam zaključio da si ti zapravo ograničeni metalac, al' vidim da si zapravo vrlo često glas razuma na forumu. Al' da postoji i nešto van tradicionalnog metala i AOR-a, postoji, no to je već druga priča. Ovo tvoje citirano je zapravo cela poenta. :pivopije:

 

Nikada ogranicen nisam bio. Progresivac u srcu i dusi, ali ljudi csto citaju onako kako oni hoce, a ne onako kako je napisano. Zato je ipak ziva rec jedno, a piskaranje na forumu druga stvar.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

[/size]

Losa je zamisao ove cele zajebancije bas zato sto nisu BENDOVI u pitanju,vec neka od poznatih imena koja ce se naci na stage-u u izvedbi nekih metal hitova.

 

Kako majke ti mozes da zamislis Raining Blood bez Araye na vokalu ?

 

Ти си човек који прати Мејдене по турнеји, мени твоје мишљење није валидно.

 

 

Pajo ako ti do sada nije bilo jasno sa kim si na forumu mislim da je ovo dovoljno. :mhihi:

 

Апсолутно ми је довољно :haha:

 

Искрено се радујем да чујем и видим легенде метал музике, Зека,Чака, Беладону Роса, КРОНОСА и остале ликчине.

Мислим да би било адекватно да свако представи свој бенд са барем неком од његових песама, кад бих чуо неке ствари од тестамента ,БЛС и Венома уживо био бих одушевљен, томе се надам :da::pivopije:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onda gledaj uzivo Testament, Venom ili ako bas moras, BLS, sto bi podrzavao ovaj cirkus? Porazno mi je da metal tezi kao tome da se skupe te neke "face" i da sviraju nekih 20-30 pesama koje svi znaju, umesto da pokusavaju da drze same svoje bendove zivim, aktivnim i, koliko je moguce, relevantnim. Malo mi neverovatno da ljudi hoce da cuju "Man On The Silver Mountain" ili "Fear Of The Dark" uzivo bez obzira na to ko ih svira.

 

Za neke od ovih mi i jasno sto rade ovu tezgu, jer su bas na zalasku karijere, ali za neke, tipa Chuck Billy, nisam ih vidjao da su se petljali sa ovime do sada.

Edited by Angelystor
  • Upvote 8
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas da nastupi bilo ko i bilo kako je uspeh, a ovoliko zvezda na jednom mestu je dovoljno da se jebeno prosetaju Kalemegdanom, kupe kesu kokica i nahrane golubove dok mi gledamo to i skandiramo. Jebeno dovoljno!!!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kada već nisam u mogućnosti da vidim pojedinačno svaki od tih bendova, rado ću otići da ČUJEM po jednu pesmu svakog od tih bendova uživo... i, možeš misliti, imam duplo više godina od navedene brojke.

 

Tako onda možeš da čuješ te pjesme na bilo kom tribute bendu, da ih isto tako sviraju & pjevaju neki rendom likovi.

Što reče neko, ne vidim zašto bi uopšte neko želio da čuje Fear of the Dark, ali dobro... A pogotovo u tako nekom rendom izvođenju npr. Kobra Paige. Po čemu se to razlikuje od bilo kog tributea?

 

Jbg, da bi yumetalac došao na koncert neophodno je da se poklopi mnogo faktora, kao npr: da prostor ima pouzdano vrhunsko ozvučenje, da bend bude u istoj snazi kao na početku karijere bez obzira na starost, da peva originalni ili najproslavljeniji pevač, da koncert ne organizuje Frubi, da se setlista sastoji samo od starih pesama, da bend nije nastupao u Srbiji ranije... a onda isti pričaju o "propadanju scene", otprilike isti snobizam zbog kojeg je Srpski metal festival bio onako dobro posećen.

 

Potrebno je samo da bend ne bude sranje.

 

A da idem na svaku šugavu svirku koju nekom padne na pamet da organizuje, samo da bih podržao "scenu", ne pada mi na pamet. Ja sam ozbiljan čovjek, nisam Branko Rogošić.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti ozbiljan. Umislio si da si neka elita i da si ascendovao u neku visu ravan postojanja. Seljace, goljo prah si i u prah ces otici i zato ne jedi govna kad burek nije tolko skup.

 

Da vidim Elefsona mene dovoljno, a da ne pricam za Gus G bataru koga sam vec jednom slusao kako svira i mogu reci da bih isao da slusam da svira i sevdalinke ko Emir Hot.

Edited by HEFEST
  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...