Jump to content

Koje albume slušate u poslednje vreme?


ManiaC

Recommended Posts

Ima dosta albuma gde kvalitet varira iz pesme u pesmu, Unated Abominations je npr. sjajan na pocetku a kasnije samo ok..

 

Meni je on super dve pesme, posle toga gasim :haha:

 

Isto tako, 7Sinners od Helloweena, kad pustim CD, obavezno od treće pesme.

 

Album koji nije vredan da se slusa od pocetka do kraja je govno, as simple as that.

 

Preteruješ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pustih Journey To The End Of The Night sad da vidim..

 

Ali imaj u vidu da to nije baš reprezentativan album za uvid u njihovu karijeru. Iako je sjajan i dalje.

 

Descender jel volis Novembre?

 

Jaojj, Novembre, blast from the past... Iskren da ti budem, mislim da nisam čuo ni ton od njih skoro 10 godina :bigblue: S vremena na vrijeme sam ih slušao nekad davno i u načelu su mi se sviđali, ali nisam im nikad posvetio dužnu pažnju, prilično su prošli pored mene, mislim da sam najviše vrtio Novembrine Waltz... Baš si me dobro podsjetio da ih opet čujem "ovim ušima"...

Što?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

99% muzike je onda govno.

 

a u stvari nije

 

Ma sere kao grlica, pusti ga.

I uvijek mi je bilo simpaticno poredjenje albuma sa filmom.

 

Ako vec pravimo poredjenja, abum koji treba da se posmatra kao film je upravo Light of Day, zato sto je album jedna pjesma od 60 minuta.

Svi ostali "normalni" albumi neka se posmatraju kao serije, pjesme kao epizode i super.

 

 

 

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja potpuno kapiram Groba utoliko što istinski dobri albumi nisu samo zbir pesama, nego imaju nit koja ih povezuje i pravi jedinstven utisak od koga pada vilica na pod. Ali baš da su svi albumi koji se tu ne uklapaju govno, malo je preterano :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sam rogobatno rekao ali u sustini se slazem sa sobom :haha:

 

Evo npr novi FnM, Motherfucker me toliko nervira da ne mogu da slusam album uopste cime se on meni seli u govnjivu kategoriju. Isto recimo To the metal.

 

Sto bi se albumi svirali od pocetka do kraja, pa prirodno je da ima hit pesama i onih koje nisu za live.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se donekle slažem, ocenjujem albume po tome kako funkcionišu kao celina (pošto retko slušam pojedinačne pesme), ali ako ima par loših i nije sasvim homogen ne trpam ga odmah u "govno" koš, jednostavno mi je slabije ocenjen; ali daleko od toga da ga neću slušati zbog par trulih jabuka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne gledam tako.

Isto sto pomenu neko EPjeve ili singlove, nije isto EP kao Morbid tales koj jebe celom duzinom i neki koji ima jednu pesmu, dva remiksa i 2 krs lajv snimka, taj isto ide u govnjivu kategoriju koliko god je prva pesma dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...