Jump to content

Horrendous


Јарослав

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Posle sad vec mogu reci visemesecnog zivota uz Idol mogu mirne duse da kazem da su decaci opet izbacili jedan od najzanimljivijih albuma godine.

4 albuma 4 razlicite price. koliko znate takvih bendova? Vrlo malo.

Svidja mi se sto iako ovo ide u death metal folder celokupan osecaj albuma nije nimalo agresivan vec sanjivo bizaran, kao u pripovetki The Dream-Quest of Unknown Kadath. Album se otvara i zatvara i menja kao glava sa omota i treba vreme da se razbvije, doduse meni je tako bilo sa svakim njihovim - ispocetka se pitam sta se kog vraga zbiva a posle se navucem kao svinja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha eto snimio je i nešto pametno :D

 

4 albuma 4 razlicite price. koliko znate takvih bendova?

 

Iiii eto spam teme

 

Emperor, Dodheimsgard, Mayhem, Death, Mr Bungle ima 3 al' razliciti su medju sobom ka' da su 4

 

Cak je Death najhomogeniji od nabrojanog

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvi album koji mi se dopao od ovog benda. svi ostali su u fazonu malo smo drugaciji od ostalih ali ne dovoljno da bi bili mnogo interesatni (bar meni)

 

fretless bass ih je bas uveo u taj neki Spheres, Elements, Individual Thought Patterns prizvuk, mada mozda ga malo i preterali sa fretlessom u prvom planu, ali svakako im daje nesto sto ranije nisu imali.

 

Bas mi taj 90s proto tech/prog death fazon na malo moderniji nacin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvi album koji mi se dopao od ovog benda. svi ostali su u fazonu malo smo drugaciji od ostalih ali ne dovoljno da bi bili mnogo interesatni (bar meni)

 

fretless bass ih je bas uveo u taj neki Spheres, Elements, Individual Thought Patterns prizvuk, mada mozda ga malo i preterali sa fretlessom u prvom planu, ali svakako im daje nesto sto ranije nisu imali.

 

Bas mi taj 90s proto tech/prog death fazon na malo moderniji nacin.

 

Ne znam bas tacno na koje bendove lice prethodni albumi. Istina da je novi mozda najvise tech ali kao sto rekoh, meni to sekundarna stavka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto manje riffova po pesmi to bolji bend po kuruzu

 

Ne znam bas tacno na koje bendove lice prethodni albumi. Istina da je novi mozda najvise tech ali kao sto rekoh, meni to sekundarna stavka.

 

Ne lice na neki bend konkretno samo su mi nisu interesatni. Slicno onom nekom drugom prog death bendu sto se skoro raspao, ne secam se kako su se zvali. Donekle je originalan zvuk ali to ne znaci da je zapravo interesatno (bar meni)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...