Jump to content

Horrendous


Јарослав

Recommended Posts

Ja tako poredim Megadetov RIP, ovai poslednji Vektor i Coroner No More Color sa Arsenalovom igrom sa Vengerom, protiv Murinjovog Celsia

 

Esi oni napadali, pravili akcie, sprdali se, probali da se usetau u gol...ali na krau malo prilika i niedan zgoditak, ostalo 0:0 - cilj neispunjen :bigblue:

 

E tako i ovi - zilion rifova, dosta dobrih idea, tehnicki to mocno delue...ali se sve to na krau potire edno drugo i uguse se u samom sebi :) Naravno uz neke casne izuzetke, na tim albumima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slicno onom nekom drugom prog death bendu sto se skoro raspao, ne secam se kako su se zvali. Donekle je originalan zvuk ali to ne znaci da je zapravo interesatno (bar meni)

 

Morbus Chron

 

Voleo bih da neko napravi sentiment analizu forumskih postova iz ove godine, mislim da je Vektor prestigao Metaliku.

 

Psi laju Terminal Redux leti u vasioni neometano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kuruz, Kazim

 

Pa šta je vas Metalika učila, ili volite samo one post Justice radove? :no:

 

Ali mogu se složim da ne vredi ni milion rifova po pesmi, ako su oni jalovi (Vektor), mada ima i gorih primera (čitaj gotovo cela NOVIJA tech-death scena, sNecrophagistom na čelu) :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad si se prosrao. Meni naprimer Incurso od Spawn Of Possesiona je ubica, maestralan album, a ima pregrst rifova, a zapravo svaki ima svoju svrhu, nije cist filler.

 

Ma kakvi sve to njesra, od tih bendova jedino iole što valja Abysmal Dawn, i par pesama Obscure :bigblue: Bolje obrati više pažnju na novije albume Deeds of Flesha, prilično su brutal/tech ali valjaju samo tako, takodje Cruciamentum, Defeated Sanity, Burial Invocation danas vladaju tim zvukom, mada su više brutal dm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cruciamentum i Defeated sanity npr imaju tu slicnost sto imaju bas, bubanj i gitaru u bendu.

 

I što ni malo ne liče na Behemoth :P :P :P

 

 

Dobra su oba benda, ali slazem se sa Volom, ipak Deedsi klasa...pa njihova kopia Disavowed :bigblue:

 

Kazime voliš Deedse, bravo

 

Kad neko pomene Disavowed uvek puknem od smeha, na njihovom certu u jednom momentu se pogledam (s iščudjenjem) sa ortacima i u fazonu, šta ovaj peva sve vreme Pididi-Pididi-Pidididiii

Share this post


Link to post
Share on other sites

I što ni malo ne liče na Behemoth :P :P :P

 

 

 

Kazime voliš Deedse, bravo

 

Kad neko pomene Disavowed uvek puknem od smeha, na njihovom certu u jednom momentu se pogledam (s iščudjenjem) sa ortacima i u fazonu, šta ovaj peva sve vreme Pididi-Pididi-Pidididiii

 

Bio sam i ja tad, menie zvucalo kao zvizdukanje, ali ono poiacano kao na svadbama kad opice od sladostrasti :haha:

 

O'ma sam se navukao, siaino opicili pre Kenibala :rockdevil: Roman Gulon zivotinja, steta stoe morao ranie da zavrsi karieru kadie stigao do maistora zanata Benighted-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...