Jump to content

Masterplan


Earendil

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nije me odavno bilo na ovom delu foruma, svratim da vidim sta ima kad ono novi Masterplan. Divno :veseli:

 

Nadam se da nece razocarati, tek sam pustila prvu pesmu, onako, melodicno, slusljivo, videcemo kako ce do kraja ici. :D

 

Omg Princ Igor obrada u Lonely winds of war? O.o Ovo nisam ocekivala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sada manje u ovom zvuku što svira Masterplan nego što sam bio pre 3 godine, kada je izašao prethodni album, tako da ne mogu reći da sam oduševljen, ali dobar je album. Naravno, pesma Back for My Life ostaje nenadmašena, nisam ni očekivao neku tog kalibra na ovom albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobar mi je album nakon ovih par slušanja. Izdvojile su mi se, za sad, Lonely winds of the war, prvenstveno zbog pozajmljene teme iz Prince Igor, verujem, i onaj bonus, Kisses from you, koja je totalno Queen copy-paste. Bio sam ubeđen da jeste obrada Queen-a, ali koliko videh, oni nemaju takvu pesmu... U svakom slučaju, dobar album, vrteće se još narednih dana. :da:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I na kraju, album nista specijalno. Najslabiji Mplan do sada. A verovatno najbolja postava do sada. Dosada... Nije dosada, al' vecina albuma ama nista specijalno, i vrlo nepamtljivo. Onaj singl me malo navukao, "Far From..." je super pesma, sa "Blue Europa" najbolja, a ova drugospomenuta mi bas vuce na prvi album, odlican rad. Steta sto ostatak albuma nije ni blizu. Pola pesama, i to uglavnom prva polovina, se previse trudi da budu hiticne, ostale ni ne znaju zasto se trude...

"Kisses From You" je kul bonuscic...i "Black One" fina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

I na kraju, album nista specijalno. Najslabiji Mplan do sada. A verovatno najbolja postava do sada. Dosada... Nije dosada, al' vecina albuma ama nista specijalno, i vrlo nepamtljivo. Onaj singl me malo navukao, "Far From..." je super pesma, sa "Blue Europa" najbolja, a ova drugospomenuta mi bas vuce na prvi album, odlican rad. Steta sto ostatak albuma nije ni blizu. Pola pesama, i to uglavnom prva polovina, se previse trudi da budu hiticne, ostale ni ne znaju zasto se trude...

"Kisses From You" je kul bonuscic...i "Black One" fina...

:mad: Na zalost istina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

I meni je ta pesma najbolja na albumu (što im baš i ne ide u prilog, jbg), ali mi je još fascinantnije koliko je pesma u Queen stilu. Bio sam ubeđen da je cover u pitanju ili tako nešto, ali nije, reč je o njihovoj pesmi. Odlična je, zaista! :da:

 

P.S.

Izvinjavam se ako sam već pisao o tome na temi. :zuba:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...