Jump to content

Pozdrav !


NeiskusniMetalac

Recommended Posts

Ljudi,evo ja se unapred izvinjavam ako sam omanuo podforum.Nisam znao gde da se predstavim,dakle,zovem se Lazar,dolazim iz Valjeva,od skoro sam poceo da slusam metal(Metallica,Iron Maiden,Slayer,Exodus,a u poslednje vreme Testament,koji mi je najjaci bend do sada što sam cuo. xD Srdačan pozdrav svima ! :D

  • Upvote 17

Share this post


Link to post
Share on other sites

НЕМОЈ СЛУШАТИ ГЕЈДЕНЕ ЗАТО ШТО СУ СРАЊЕ

СЛУШАЈ НАЈВИШЕ ТЕСТАМЕНТ И ЕГЗОДУС И УВЕК ГОВОРИ ДА ТИ ЈЕ ЕГЗОДУС ОМИЉЕНИ БЕНД ИАКО НИЈЕ ЈЕР ЋЕ ВЕРОВАТНО БИТИ У НЕКОМ ТРЕНУТКУ ТВОГА ЖИВОТА ПА НА ДАЉЕ.

 

 

 

И БУДИ УВЕРЕН ДА СИ НАПРАВИО НАЈБОЉУ ОДЛУКУ У СВОМ ЖИВОТУ ДА СЕ ПРИДРУЖИШ ОВОМ ФОРУМУ И ОТВОРИШ ОВУ ТЕМУ !

НЕЋЕШ СЕ ПОКАЈАТИ !

Proverite ip da nije Bata wannabe siptar u pokusaju da se vrati iz permabana

Јел стварно пермабанован ?

  • Upvote 1
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,evo ja se unapred izvinjavam ako sam omanuo podforum.Nisam znao gde da se predstavim,dakle,zovem se Lazar,dolazim iz Valjeva,od skoro sam poceo da slusam metal(Metallica,Iron Maiden,Slayer,Exodus,a u poslednje vreme Testament,koji mi je najjaci bend do sada što sam cuo. xD Srdačan pozdrav svima ! :D

 

Moraš jako paziti gde otvaraš teme, i šta pišeš po forumu, ovde moderatori rade vrednije od Vučića, neki slabo spavaju, samo da bi održali čist forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...