Jump to content

2015.02.28. *Dom omladine, Beograd* Suicidal Angels, Dr. Living Dead, Angelus Apatrida


Јарослав

Recommended Posts

  • 1 month later...

I mi možemo da sanjamo koncertnu ponudu jedne Budimpešte, a sanjaćemo i beogradske koncerte ako budemo razmišljali na ovaj način. Da je u inostranstvu karta za bilo koji koncert 10 evra, to bi bilo do jaja, a ovde je skupo.... Jbt, 1200 dinara je 10 evra. Kome je to skupo neka prestane da traži pare od mame i tate i zaposli se negde.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mi možemo da sanjamo koncertnu ponudu jedne Budimpešte, a sanjaćemo i beogradske koncerte ako budemo razmišljali na ovaj način. Da je u inostranstvu karta za bilo koji koncert 10 evra, to bi bilo do jaja, a ovde je skupo.... Jbt, 1200 dinara je 10 evra. Kome je to skupo neka prestane da traži pare od mame i tate i zaposli se negde.

 

znaš kako, koncerti koji su u inostranstvu 10-15 evra, kod nas su 20, a da ne pričamo o standardu

 

1200 uopšte nije mnogo, ako opravdava kvalitet

ovaj paket ne vredi više od 600-700

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaš kako, koncerti koji su u inostranstvu 10-15 evra, kod nas su 20, a da ne pričamo o standardu

 

Daj, molim te... Srbija je uvek najjeftinija. Više sam stvari gledao u Beču i Pešti nego u Beogradu i nikada nisam prošao jeftinije tamo. Uostalom, google u ruke i pogledaj cene karata na svim turnejama.

 

1200 uopšte nije mnogo, ako opravdava kvalitet

ovaj paket ne vredi više od 600-700

 

400 dinara po bendu je stvarno skupo.

 

Individualna stvar je da li ti se ovi bendovi dopadaju ili ne, ali izdaju za jake kuće, koncertno su aktivni, sviraju u celoj Evropi, na velikim festivalima itd.

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kome je to skupo neka prestane da traži pare od mame i tate i zaposli se negde.

 

Meni mama i tata plaćaju koncerte pa kad ne daju pare ja dođem ovde da jedem govna po forumu.

 

Meni je fascinantno da organizator, neko ko zasniva svoj rad na poseti fanova (i na čijih sam brdo koncerata i bio btw) direktno najeda govnima iste koji mu daju dobronamerne sugestije. Osećaj za biznis vrhunski.

 

Toliko od mene, doviđenja, neka uspe koncert!

  • Upvote 11
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj, molim te... Srbija je uvek najjeftinija. Više sam stvari gledao u Beču i Pešti nego u Beogradu i nikada nisam prošao jeftinije tamo. Uostalom, google u ruke i pogledaj cene karata na svim turnejama.

 

Annihilator u Beču jeftiniji nego kod nas

Tankard pre nedelju dana svirao u Solunu za 12 evra, jebi me ako bi toliko (ili manje) bilo kod nas

Earth u Zagrebu za nešto više od 1000 dinara

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jos jednom :puke:

 

Na svu srecu ni jedan koncert nije radjen kod nas da bi se ekipa koja ovde leci frustracije privukla na isti...

 

Nikada nece biti zadovoljni oni koji sobom nisu zadovoljni..nikada nece znati nista bolje nego da seru ljudima koji nesto rade...

uvek vam stoji na raspolaganju da nesto i sami uradite...a dotle.....fuck off!

 

:violent:

  • Upvote 3
  • Downvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mislim da je iko ovde maliciozan u bilo kom smislu, jednostavno je situacija takva da baš tih dana ima više jakih certova u BG-u (Overkill/Sanctuary, Crowbar, Jarboe...), dodaj na to još sve ostale životne troškove, štekanja za Exit i ostala čuda u onim narednim mesecima (pa i ako neko hoće sad kartu za Annihilator da uzme), i dobiješ da će manji broj ljudi biti u fazonu da kešira još hiljadu i po za ovo kad je bend realno niža liga u odnosu na ostala najavljena imena

 

lepo je to kad ljudi imaju kulturu odlazaka na koncerte i posećuju i one svirke koje ih ne zanimaju baš maksimalno, ali ovaj precizni period godine je malo jeben u tom smislu, a plus što je i dinar otišao u majčinu, što dodatno jebe cenu karte kod nas u odnosu na druge zemlje

 

ja recimo gotivim maltene sve grčko što ima u metalu, ali su mi Lanegan, Jarboe i Crowbar prioriteti za februar/mart pa ni to ne znam kako ću da postignem jbg, kamoli još ovo

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Annihilator u Beču jeftiniji nego kod nas

Tankard pre nedelju dana svirao u Solunu za 12 evra, jebi me ako bi toliko (ili manje) bilo kod nas

Earth u Zagrebu za nešto više od 1000 dinara

 

I ja sam 2004. gledao za džabe Hatebreed i Slipknot u Pešti, pa ne pričam okolo kako je tamo sve za džabe, niti sam sebe ubedio u to. :lol: Čudi me kako nisi kao primer naveo neki koncert ili festival koji je besplatan.

 

Generalno su svirke u Pešti i Beču skuplje nego kod nas i nemoj me ubeđivati u suprotno. To ionako može da se proveri.

 

I jos jednom :puke:

 

Na svu srecu ni jedan koncert nije radjen kod nas da bi se ekipa koja ovde leci frustracije privukla na isti...

 

Nikada nece biti zadovoljni oni koji sobom nisu zadovoljni..nikada nece znati nista bolje nego da seru ljudima koji nesto rade...

uvek vam stoji na raspolaganju da nesto i sami uradite...a dotle.....fuck off!

 

:violent:

 

+1

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...