Jump to content

2015.02.28. *Dom omladine, Beograd* Suicidal Angels, Dr. Living Dead, Angelus Apatrida


Јарослав

Recommended Posts

Dovoljno govori o kalibru benda, SVAKA CAST!

 

"New year starts with a blast! Here is the first show of a South America run, planned for spring 2015! Right after our European tour on February/March, we are visiting for the second time the Latin Moshing Crew! We really can't wait to meet again all our friends down there and have a thrash party the way they only know! Latin America be prepared and stay tuned, because some more dates are about to come!!!"

 

image.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Toxic Waltz - mladi bend iz Nemačke. Malo ih je ljudi gledalo, što je šteta, jer imaju potencijala. Doduše na prvom i jedinom albumu imaju dosta klišeiziranih pesama, imali su kul nastup za zagrevanje.

 

Angelus Apatrida - deluje mi da je na početku nastupa bio lošiji zvuk, ali je posle sve bilo ok i sabili su svirkom. Verovatno sam subjektivan pošto su meni oni jedan od jačih mladih thrash metal bendova, ali baš precizna i brza svirka. I publika se malo raskravila tokom njihovog nastupa.

 

Dr. Living Dead - ovo je bend atrakcija. Bukvalno su razneli sve pred sobom, odlično sviraju, imaju izuzetan scenski nastup, pevalo se sa publikom, penjali su se ljudi na binu, momci iz drugih bendova su stajali sa strane i povremeno se uključivali u nastup, u publici je bilo ludilo baš. Recimo da su Dr. Living Dead malo žešći Suicidal Tendencies sa maskama. Opljuvali su NATO i Ameriku i gitarista je zalepio zastavicu Srbije na gitaru.

 

Suicidal Angels - Njihov mi je početak delovao malo mlako, valjda zbog super nastupa Dr. Living Deada, ali kako je nastup trajao, bilo je sve bolje i bolje. Malo mračniji thrash, usvirani su u pičku materinu i stvarno ih vredi pogledati uživo. Meni je utisak večeri bio Dr. Living Dead, ali kod Suicidala se baš vidi koliko profesionalno i ozbiljno pristupaju poslu.

 

Da zaključim, odlično thrash veče, nije bila baš krcata mala sala, ali zadovoljavajuće. Eto ukratko :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...