Jump to content

Upcoming movies 2015. i vesti iz sveta filma


VoivodBG

Recommended Posts

Zen, na njega sam se navikao kao definitivnu verziju, mada ona iz grafičkih novela mi je finalna, ali teško da će to neko ovekovečiti na velikom platnu. Oh, wait, Mark Hamill, najverovatnije daje glas u The Killing Joke animiranoj adaptaciji. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

JeRi ti znas koja je poenta Dzokera kao strip junaka?

priča se o filmovima, nema to veze sa stripom.

 

Elem, ko je onaj lik u batman vs superman, onaj iritantni mlađi glumac sa dugom kosom što pričao "the red capes are comming" u traileru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

priča se o filmovima, nema to veze sa stripom.

 

Elem, ko je onaj lik u batman vs superman, onaj iritantni mlađi glumac sa dugom kosom što pričao "the red capes are comming" u traileru.

trebalo bi da su likovi iz filma bazirani na tim istim likovima iz stripa

Share this post


Link to post
Share on other sites

i mene opasno nervira lik. recite šta hoćete, ali meni je onaj tip iz smolvila bio skroz do jaja leks, barem kad sam bio klinac.

 

Isto, taj leks je bio bas vrhunski, realan. Generalno cela serija je bila "realnija" (koliko to moze biti adaptacija stripa) u odnosu na ove filmove. Sad kad sam pogledao ovo, odkad je deathstroke crnac? O.o Meni je Deathstroke iz The Arrow odlican, najpriblizniji onom iz stripa (brada, faca, kosa, itd) ... Jbg, umesto da pokupe glumce iz serija da pokidaju sve to, kako su ljudi vec navikli kroz serijale, oni uzimaju nove glumce i izmisljaju gluposti. A ovaj dzoker je neki za devojcice da se loze na njega. Trbusnjaci, skroz sam fit, babyface i ostalo ... Cmon, kao da dzokera briga da bude fit i da ima sexy telo. Zapusten stomak, nehigijena, tripovi, tikovi i ostalo propratno. Iskreno, takodje mislim da je fail u najavi, koliko god da je glumac dobar, previse je ovo tinejdz orijentisano.

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzoker uje uvek bio fit, pogledaj strip i sve ce ti biti jasno

 

"previse tinejdz' dude, govorimo o liku iz stripa :haha:

 

inace, Ledzer je isao na varijantu masnog dzokera, i bio je sjajan

Leto je zgodan i prelep, i u tome i jeste draz izbora tog glumca, narocito sto se tice zenskog dela publike,

cim pomislis wow vidi kakav frajer, odmah u sledecoj mikrosekundi se pokajes jer je jebeni pshiopata :haha: i to ce da vozi ceo film

uostalom, mislim da je za psihopate najbolje da budu lepotani, to je onako, zivotno

imali smo zajebanog odl skul dzokera, retro dzokera, masnog dzokera, sad imamo seksi dzokera i to je ok :maca:

 

evo, priznajem da i Ben Aflek izgleda sasvim dobro kao Betmen

iako mi se sere od Bena Afleka

za mene je najbolji betmen Bejl

al on je bio "ozbiljan"

mislim da je iskorak u comic najbolja stvar koja se desila na filmu u poslednjih par godina, sto se tice superheroja

dosta je premracnih vitezova i sranja

malo zdravog stripa, sarenosti, i zivopisnih psihopata u bojama, malo vise filma na filmu

 

joker-133410.jpg

 

http://comicbook.com/2015/04/25/poll-who-is-your-favorite-on-screen-joker-/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...