Jump to content

Geografija


Јарослав

Recommended Posts

mislim da trebamo imati temu

 

jedna od meni omiljenih nauka (tačnije, omiljena)

 

elem, da krenem jednim pitanjem - koja je ovo fora sa petim okeanom? vidim da je proglašen 2000. i da se i dalje u Evropi i S. Americi smatra da ne postoji

što je skroz realno

 

mislim, koji kurac? :haha:

 

e da i da dodam jednu od meni najfascinantnijih pojava na Zemlji: https://www.google.c...TF-8&gws_rd=ssl

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikad Warcraft, samo Heroji

 

aj nekoliko:

 

 

 

xfIqM4i.jpg

 

 

 

Evolution of the British Empire:

tumblr_neto13etoD1rasnq9o1_500.gif

 

ali ova poređenja su mi najzanimljivija:

 

The distance between Hawaii and Southern California, Hawaii overlaid on the Canarias

tumblr_neq1hkQovZ1rasnq9o1_500.png

 

Fun fact: Australia could fit in between Hawaii and California, with plenty of sea to spare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Norveška ni u čemu :azal:

 

A za nas ne smeju da objave, oće Vučić da ih zabrani posle.

 

Odbijam da poverujem da Švedska ima najmanje bolničkih kreveta po glavi stanovnika, to je neka šlj informacija, verovatno imaju i malo ležećih bolesnika jer je medicina i higijena na visokom nivou, pa onda ispao takav podatak, a?

 

Evo ja nadjo na ovom nekom linku da Švedska ima 2.7, a npr. Albanija 2.4. Mada značajno više imaju ostale evropske zemlje, ne znam u čemu je štos.

http://data.worldbank.org/indicator/SH.MED.BEDS.ZS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odbijam da poverujem da Švedska ima najmanje bolničkih kreveta po glavi stanovnika, to je neka šlj informacija, verovatno imaju i malo ležećih bolesnika jer je medicina i higijena na visokom nivou, pa onda ispao takav podatak, a?

 

pa da, to je pozitivan podatak u stvari. koji ce im kurac bolnicki kreveti kad pucaju od zdravlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:facepalm::lol:

 

Šta se hvataš za glavu, kome normalnom je doprelo do mozga da su Bugarska, Rumunija i Hvratska članice EU? xD

Tek posle sam zapazio da nema Švajcarske, Rusije i ruskog dvorišta. :D

 

Ala su degenerisani ovi ostrvljani, pre neki dan videh da Orkni ostrva imaju najvise multiple skleroze, i sad vidim Irce i cističnu fibrozu...

 

Ako mene pitaš jesam li gledao, jok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...