Jump to content

2014.12.12. *Božidarac, Beograd* Consecration, Wolfram


VoivodBG

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Hoće ljudi da zavedu red i nastupe na vreme, a ti tako.

 

Novosađani će verovatno četrdesetak minuta svirati, Consi, recimo, do dva sata i to je 23:00, mogu ljudi na dnevni prevoz, mogu da nastave sa provodom, veselo. Tako bi to i inače trebalo da izgleda, nego smo navikli da ne funkcioniše. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

wolfram su nam javili da imaju problem sa prevozom pa ce kasniti na tonsku.... tako da izlaze na binu cim stignu, a to je izmedju 20 i 21h. nadam se da to ne remeti nikom planove...... mi smo na bini najkasnije u 22h, do ponoci u bozidarcu mora sve da se zavrsi

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok ispijam jutarnju kafu...

 

Wolfram sam dosla da cujem na preporuku, I odusevih se mada im devojka uopste ne treba, lepa je to boja glasa, ali nista toliko upecatljivo u istoj sto ne mogu gitarista I basista (ili drugi gitarista) da zavrse... anyway bend koji cu pratiti :da:

 

Uh Conse mi se nije dalo da cujem vec duze vreme uzivo I sinoc sam bas uzivala i pricala sa drugarima I prisecala se vasih prvih svirki bas mi je drago sto ste napredovali u svakom pogledu. Aj nek vam je sa srecom izlazak albuma! :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak sam video Wolfram. Ne sećam se da su vokali prošli put ovako zvučali, kao da će "Rain When I Die" da počne svakog trenutka. Onaj tiši deo sa ženskim vokalom u poslednjoj pesmi (ako ne grešim) je bio vrhunac, ostatak je uglavnom smenjivanje uticaja.

 

Šta radi Matija, ono je nenormalno. Prvo razmahivanje koje sam primetio je bilo na "Cimetu", sabijanje. Uvek on ima improvizacije, ali ove večeri je pokazao da je otključao sledeći nivo. Bubnjar koji ne prestaje da napreduje.

Dobre su bile i improvizacije u strukturi pesama, "Barikade" pogotovo, sa sve odlupanim kecom, pa vraćanjem na težinu. Poslednji put sam ih gledao u Zagrebu, taman je prošlo dovoljno vremena da se malo uželim, mada bih uvek još koju pesmu da čujem, recimo "Nestajanje" (mada kontam da je možda dosta da imaju "Barikade" kao pesmu sa usporavajućim završnim rifom ) ili "Idiot Glee" na bis.

 

Sad u studio, da čujemo i nove pesme sledeći put. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se i meni činilo, ali nisam bio siguran. Svakako mi je gitara bila malo mutnija (tiša?) na početku, posle je legla u miks. No, bio sam dosta udaljen od bine, možda je i do toga. Kada su se ljudi malo razišli pri kraju, bolje se osetio bas.

 

Jao da: nisam znao da postoje ljudi koji izlaze dok počinje "Aligator", skoro nadrealno. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nestajanje sviramo kad matija ponese duplu pedalu, ne moz da postigne da odsvira sve udarce na singlu

 

idiota smo preskocili (bio je prosli put), gledali smo nekako da napravimo malo prijatniju setlistu, zbog diskutabilnog razglasa u bozidarcu

 

jos imamo da dosnimimo neke zajebancije za grob i par nekih edita da odradimo pa onda saljemo aronu na miks... krajem meseca ili pocetkom januara. uglavnom, kotrlja se

Share this post


Link to post
Share on other sites

idiota smo preskocili (bio je prosli put), gledali smo nekako da napravimo malo prijatniju setlistu, zbog diskutabilnog razglasa u bozidarcu

Setih se sada, tada sam preskočio, pa mi je bilo krivo kada sam video listu. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...