Jump to content

Vanzemaljci , UFO , NLO


bo88gdan

Recommended Posts

Realno vanzemaljci u nekoj formi in a galaxy far far away hipoteticki postoje.

Jos imas i dokaz da DNK moze da prodje kroz slojeve atmosfere i ostane intaktna ispasce da smo na kraju mi ljudi vanzemaljci sleteli sa neke komete... tako da hipoteticki jeste za nauku osim ako neces da pravis religiju tj ako nisi sajentolog :uhoh:

A Incident u Rozvelu ? I mnogo takvih incidenata , osnivanje grupacije Majestic 12 i projekat plava knjiga . Sasvim sigurno je da su ljudi u kontaktu sa vanzemaljcima jednostavno ima previse dokaza za to pitanje je samo koja kolicina podataka je skrivena od nas obicnih smrtnika .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok recimo da postoje and what?

Na ceo taj NLO trip gledam kao i u Star Treku oni ce komunicirati sa nama kada budemo uznapredovali tehnoloski/duhovno (da evoluiramo u bica koja ne mrze, ratuju i tome sl.)do nivoa na kome su i oni, jer smo za njih primitivni, a do tada prikazivace nam se/pripremace nas sta god.

Nekako licno smatram da postoji zivot i civilazacije u nekoj drugoj galaksiji prosto statisticki gledano, ili da citiram Lajbnica "nas svet je najbolji od svih mogucih svetova"-princip o savrsenosti koji se koristi i u fizici, samo bih to projektovala na drugu galaksiju. I to je neka tacka gde sam definisala svoje stavove u dalje ne idem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sve nesto kontam, ako ikad u daljoj ili dalekoj buducnosti budu dosli, doci ce da razjebu zemlju i pokupe sta im vec treba? Ono, kao osvajaci novog sveta, nisu dosli da igraju lopte i lastiza sa Indijancima, nego ih masakrirali... Pa tako i ovi, kao i svi osvajaci, jebiga.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo da hocu da znam (kuda vodi ovaj put mene i zivot moj) sta sve vezano za tu tematiku kriju od nas . To bi verovatno bilo najvece otkrice od ... Pa recimo svega . Znam za statistike . Postoje tu razne varijante ne samo bica iz svemira vec bica iz drugih dimenzija , ti pricas nesto slicno ovome

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste meteroloski balon nove generacije razvijan za spijunazu SSSR-ovog razvojnog programa nuklearne bombe . To je zvanicni izvestaj tvrdio . A zasto je onda predsednik Truman naredio okupljanje grupacije imena Majestic 12 koja se bavila incidentom u Rozvelu , a njeni clanovi su bili naucnici , vojni i politicki vrh tadasnje Amerike ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diskutovali smo ne tako davno o tome.

 

Naravno da postoji zivot van nase planete i nase galaksije. U potpunosti je nelogicno da u beskonacnom prostoru kao sto je svemir, mogucnost zivota postoji samo u toj sicusnoj tacki koja se zove Zemlja. Mi smo jednostavno tehnoloski nedovoljno razvijeni da bi videli dalje od svog nosa. Trenutno. Sa druge strane, nisam bas toliko ubedjen u vidjanja NLO-a, Ruzvele, Area 51...mozda tu i ima nesto, ali meni je nelogicno da razvijenija i superiornija bica samo nemo posmatraju nas svet bez uplitanja. Zasto se ne upletu i pocnu komunikaciju ili nas jednostavno ne pokore? Naravno,to u slucaju da podjemo od pretpostavke da su razvijeniji, jer svi odmah krecu od te pretpostavke. Iako,ja mislim da pogresno gledamo na te stvari, i da se niko nije zapitao da je mozda zivot poceo svugde u isto vreme i da smo svi na istom nivou...kako tehnoloskom tako i mentalnom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

najlogičniji mogući zaključak je da raznorazni oblici života postoje u svemiru, pazi da smo u celom ovom zastrašujuće nenormalno velikom prostoru samo mi jedini uspeli da se razvijemo :haha: prosto se takav scenario čini nenormalno, a što se tiče toga zašto ne uspostavljaju kontakt - jebiga, ipak smo mi ovde zrno prašine u svom tom čudu, možda previše ambiciozno gledamo na svoje mesto i veličinu u svemu tome :D

 

nego, bogdane, kako pravoslavlje gleda na koncept vanzemaljaca? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ok, ali meni jednostavno nije logicno da ukoliko znaju za nas i povremeno nas posecuju (jer vec to dovoljno govori koliko su superiorniji), nemaju zelju da ostvare kontakt i zapocnu neki oblik saradnje ili nas porobe kao crnce.

 

Elf je kao vernik dobro objasnio zbog cega veruje u zivot van Zemlje, ima negde na temi svemir. Za ovog pecenje non stop hriscanina nisam bas toliko siguran da moze objasniti.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto napisah eto bo88gdan me prijatno iznenadio postom gde Michio Kaku prica... a sa tom pricom sam I ja saglasna :da:

A zasto bi nas naprednija bica porobila? Imaju tehnologiju imaju robote da im budu robovi uostalom... od nas kao robova mogu samo da ocekuju smaranje (kojtrola mase-mozda pokusaj edukacije?), bolesti (nasa mirkoflora se razlikuje od njihove)... tako da imaju vasceli svemir za resurse, a robote za robove... sta cemo im mi? A te "posete" su samo follow up primitivnog plemena sa zemlje :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis, izucavaju nas u drugom polugodistu sestog razreda? :haha:

 

Nego, kapiram ako ce nas posecivati (ili nas posecuju) to ce biti zbog nekog resursa koji im treba od nas, al' nesto sumnjam da bismo ga dali tek onako. Znaci, borba je neizbezna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ova tema mi je i pravo mesto da pričamo o Danikenovim delima :D mislim, on je sam priznao da je boga oca nadomaštavao i nadodavao u svojim knjigama :haha: ali opet, ako je i samo 5% svega onoga tačno, opet je fascinantno

 

ovo mi je jedna od interesantnijih priča o otmicama: http://www.americanmonsters.com/site/2010/11/zanfretta-alien-aubductions-italy/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...