Jump to content

Vanzemaljci , UFO , NLO


bo88gdan

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

A sta ako je cela ta prica o vanzemaljcima samo prevara kako bi se prikrila prava istina a to je da vlade pojedinih zemalja su od kraja drugog svetskog rata u posedu letelica koje se karakterisu kao NLO.Ipak postoje i snimci i slike Nemaca za vreme WWII kako eksperimentisu sa identicnim letelicima koje ljudi sirom sveta vidjaju kao NLO.

 

Postoje i nacrti pronadjeni u nemackim arhivama konstruktora i naucnika Saubergera koji je zamislio takve vrste letelice jos pre dolaska Hitlera na vlast i koje funkcionisu po principu implozije.

 

Neki saveznicki piloti su tokom rata prijavljivali da su vidjali takve vrste letelica koje lete i brzinom do 18 000 km/h(?).

 

A na ovu pricu moze da se nadoveze i prica o Antarktiku i Nojesvabenlandu i o ekspediciji koju je Ricard Bird oviod 1946 ili 1947 gde je americka flota unakazena bukvalno od strane "letelica koje su izranjale iz vode".Sam Bird je kasnije u ludnici zahtevao da se Antarktik pretvori u zonu za isprobavanje nukleranog oruzja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa uglavnom.Postoje stvarno snimci na kojima se vide nacisti kako eksperimentisu sa takvim vrstama letelica a i o operaciji Highjump ima puno info na netu,mislim da su i neki dokumentarci snimljeni na tu temu.

 

Nije on to izmislio.

 

Ako postoje snimci,slike i dokumenta a znamo svi da su brojni nacisticki naucnici presli na rad u USA i koliko je tehnologija napredovala posle WWII zasto ne uzeti u obzir da su NLO delo ljudskih ruku.

 

Ja ne iskljucujem mogucnost postojanja i "malih zelenih" ali opet treba biti svestan da se brojne stvari kriju od nas,to je valjda svima jasno.

 

Nego evo jednog zanimljivog teksta ako nisi citao.

http://galaksija.com/planeta/nlo_vanzemaljci.htm

 

Kad kazem da se mnoge stvari kriju od nas mislim na tehnologiju koja se koristi u vojne svrhe i istrazivanje svemira na ono sto gledamo u SF filmovima kao i mnoga druga tajna znanja koja su nama smrtnicima nedostupna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...