Jump to content

MIKSANI TEJPOVI 2014


Lou

Recommended Posts

evo i mojih 80 minuta masakra, naravno dvadeset pesama bez ikakvog reda i smisla, samo krljnuti u isti folder

Nema potrebe da se duriš kao da sam ti jebao sestru ili devojku, doslovno si imao onaj mikstejp u kojem pesme nisi označio brojevima, a mislim da ih je bilo i više od dvadeset.

 

J cu sklepam jednu ali da dobro vozi ne kao rekapitulacija godine i sl.

Lepo razmišljaš, kažem ja da si mlada nada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slična priča za Skalov tejp kao i za M16, s tim što je Skal ovog puta više u death metal i eksperimentalnijim tripovima. više pesama sam znao, najbolji "novitet" - Thomas Giles, nisam to stigao da overim a super zvuči

 

dobar tejp, naravno

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://8tracks.com/franjo-mutavi/uvek-ce-biti-najgore-2014

 

e'o ga i moj, manje entombedcore-a nego prošle godine, više metala. šarenije, a opet direkt u glavu, sa par laganijih numera (uglavnom na početku i kraju). 23 pesme, sat i 40 minuta, ko izdrži pričaće.

 

sad skontah, kad sam video kod leleka, da sam zaboravio krstitelje. :redface:

moram da dodam.

 

Nesto vise od 1/3 autora aktivno slusam... manje od 1/3 autora nije prijala mojoj neznoj prog dusi, a oko 1/3 mi je novitet... tako nekako...

Pri cemu su me najvise odusevili za mene noviteti na kraju liste lazer/wulf, thomas g.. nesto, trioscapes :da:

Sve u svemu jedna solidna lista I preporuka da se preslusa.

 

A Azalova lista je u skladu sa mojim preferncijama tako da overiti I nju pod obavezno.

 

Suicide Pony lista je takav chill out I znaci lagana mjuza za opustanje skroz.

 

Za ostatak listi reportujem kasnije... ;)

 

Za sad preslusah samo Suicide Pony-ev tejp, a upravo slusam Melindin

 

Pony standardno gej, ima par stvari koje su bas ok, ostatak moze da prođe. Solidan tejp.

 

Melindin izbor je super za sad. Novi Agalloch nijesam slusao, fina pjesmica.

 

Novi agalloch vredi poslusati :da:

Meni je tejp inspirisan coverom samo su prikovane pesme iz 2014... volim ja taj artisticki dojam u fullu da bude :haha:

Drago mi je da ti se dopao tejp a cekam tvoj imam ideju kakve ces pesme ubaciti a mozda me iznenadis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Novi agalloch vredi poslusati :da:

Meni je tejp inspirisan coverom samo su prikovane pesme iz 2014... volim ja taj artisticki dojam u fullu da bude :haha:

Drago mi je da ti se dopao tejp a cekam tvoj imam ideju kakve ces pesme ubaciti a mozda me iznenadis ;)

 

I meni je tejp inspirisan coverom. Romantika. :D

 

 

http://8tracks.com/in-the-fleshko/a-mixtape-most-imminent

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto vise od 1/3 autora aktivno slusam... manje od 1/3 autora nije prijala mojoj neznoj prog dusi, a oko 1/3 mi je novitet... tako nekako...

Pri cemu su me najvise odusevili za mene noviteti na kraju liste lazer/wulf, thomas g.. nesto, trioscapes :da:

Sve u svemu jedna solidna lista I preporuka da se preslusa.

 

hvala! :pivopije:

 

Skalov tejp je odličan! Na početku me malo iznenadio jer nije zamastio hardkorom ali zato drugi deo sabija. Talvi je sledeći.

 

hvala, matori! :pivopije: tvoj je isto kidalica, skroz po mom ukusu. neki izvođači i pesme nam se poklapaju (a neki će se tek poklapati jer parn hardkor aduta odavde čuvam za hc/punk tejp koji ću ovih dana sastaviti). jedino što sam dosta ovoga već slušao pa nije bilo nekih iznenađenja.

 

talvijev još nisam stigao da preslušam, ali vidim po listi da je sa polovinom slično kao sa m-16, a drugu polovinu ili ne slušam ili još nisam čuo, tako da ću kasnije obrnuti ove novitete.

 

slušam azalov sad, već vidim da nam se dve pesme poklapaju. :mhihi: javljam utiske kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nešto mi se čini da će mi se ove godine svačiji tejp dopasti, pa ću predveče da krenem sa slušanjem

 

elem, nešto se razmišljam da sklepam dva komada, jedan da bude neko black/death zlo, a u drugi sve ostalo

ali neće to još biti, čeka se par albuma (Ascension na prvom mestu, za razliku od većine, ja očekujem dosta i kapiram da neće podbaciti), još neke stvari mi ostale da preslušam malo bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemetali:

 

https://www.sendspace.com/file/rn54fv

 

kao i svake godine - pola tejpa Kroati/Srbi/Slovenci a pola Ameri, prvi deo bitovi, drugi deo žice

 

Talvi skinuh te na kompu ali ne stizem da te preslusam jer nisi na 8tracksu... why man why :haha:

 

@Snajka ITF slusa dobru mjuzu ne moz covek da omane ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...