Jump to content

MIKSANI TEJPOVI 2014


Lou

Recommended Posts

skullkrusher brat blizanac dok nije krenuo entomedcore i sta vec u drugoj polovini :D

 

samo par pesama, gledao sam da ne preteram kao prošle godine. :bigblue:

tvoj je do jaja, osim par hevi i blek stvari koje nisu u mom fazonu. čak tri pesme i još par izvođača nam se na kraju poklapaju. :haha: dobro mi je došlo i podsećanje na neke od bendova koje sam malo slušao i zaboravio na njih posle (noneuclid i torrential downpour npr). na neke ću tek obratiti pažnju jer sam ih iz nekog razloga preskakao (fallujah, destrage...).

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Talvi i ITF

 

Kaem fala

 

Jawbreaker mozda i nie naibolja sa doticnog albuma, ali morao sam :zuba:

 

Malo sam promesao karte, reko' da ubacim dosta toga stoe ekipa verovatno propustila da cue...ove neke, po meni, ultimativne hitove godine - Lavlju riku, Satanistu i Esi li moa (priznaite dae lepo legla posle dugometraznog epik bleka ;) ) samo mogao da preskocim...ali to ne bi bilo to :)

 

Preslusah Emarin miks...taman dobra doza opskurnog hc-a, a nesto sam bas slabo pratio zanr uopste poslednje 2 godine (sraman sam)...s'o bi reko brat Stari/Novi zavet, naivise me se svidza - Expire, Obliterations, Anopheli i naravno Svffer (tu me pretekao Marina, stari lisac)

 

Veceras cu taman da obrnem 2 random teipa, dok paralelno ispratim da li ce skupina liricara u sastavu Linara/Bledso/Pirs moci da se odupre naletu Djinobilia, Buzera i Valanciunasa...maloe 2.9 poena prednosti (da ne kaem - teskoe)

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

carli i out of time imaju odlicne tejpove, bilo je osvezenje cuti ovo. ako izuzmemo onu preogromnu prvu pesmu kod out of time, naravno. :D

 

poslusao sam i azala i melindu, def sam van tog sveta, ali prijalo mi je da cujem kako zvuci metal u 2014. godini. fino je leglo uz pisanje izvestaja na poslu i tako to. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

iako ja i dalje nisam sastavio mixtape (kacim veceras) moram da sharuje ovu vest

 

ja sam skontao da bi bila kul fora da pustamo mixtapove negde, pa sam iscimao ljude iz Meduze, tako da cemo Pony, Defuntus, Vidak i ja (tj deo foruma koji je izdao metal lol) pustati nase tejpove sutra u Meduzi

https://www.facebook.com/events/1395756964051457

 

tu smo celo vece i bice jos ljudi sa foruma, pa navratite

 

 

naravno, ne moram da napominjem da su u pitanju izuzetno gej tejpovi

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam na random da neki tejp poslušam i izbor je pao na Zombija, sviđa mi se šta kači i komentariše ovuda, pa ni tejp nije omanuo... samo gigantski u pizdu materinu, morao sam da preskačem stvari koje baš znam tipa Mayhem i Agalloch. Sve u svemu dobra krlja. Slušao sam i Lazin i Kokijev nekad pre, dobri su ali tu mi više-manje sve poznato. Kad opet budem imao vremena uzeću koleginicin, ETFov...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo mog tejpa i 8tracks i dl

 

https://8tracks.com/djomlaart/mixtape-2014

 

http://www60.zippyshare.com/v/90237560/file.html

 

preslusao sam Ponyjev (koji sam vec cuo dodushe lol) i Carlijev, super su mixevi

Out of time stigao samo prvu stvar da preslusam na poslu

 

slusam sutra ostatak

 

inace, nije mi jasan ovaj Carli lik uopste, cele godine stigne da preslusa i komentarise 3212541254 metal albuma , i onda bum neki totalno nonmetal mix

 

priznaj da dve osobe pisu sa tvog naloga, srsly

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga moj mikstejp

 

http://www57.zippysh...50614/file.html

 

Tematski orijentisan na ekstremni metal sa akcentom na hitičnosti i brutalnosti koja se prepliće se još brutalnosti.

 

Preslusah tvoj tuzni mjetalni tejp... :rockdevil:

easy peasy bro' napravio si dobar kombo cini mi se da si ga sklepao na keca (na konto albuma godine ;) )

i ladno si stavio Witherscape pesmu koju cu da ubacim u moj tejp jerbo je nisam cula dok sam ga pravila, a ne izbija mi iz glave <3

 

 

inace, nije mi jasan ovaj Carli lik uopste, cele godine stigne da preslusa i komentarise 3212541254 metal albuma , i onda bum neki totalno nonmetal mix

 

priznaj da dve osobe pisu sa tvog naloga, srsly

 

ista stvar mi je pala na pamet :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...