Jump to content

2015.03.06. *Božidarac, Beograd* Crowbar, In From The Cold, Siempre Peligroso


Talvi

Recommended Posts

Aham Boki i ja smo mu prisli slikali se sa njim I pitali ga what the hell are you doing here? Nije nam rekao narafski zasto je tu :haha: I onda mu nabacili ako uspeju da nas ubace I dodju do nas bilo bi super :haha: onda smo nastavili da se gubimo uz mjuzu

Anyway svirka taman po mojoi meri :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aham Boki i ja smo mu prisli slikali se sa njim I pitali ga what the hell are you doing here? Nije nam rekao narafski zasto je tu :haha: I onda mu nabacili ako uspeju da nas ubace I dodju do nas bilo bi super :haha: onda smo nastavili da se gubimo uz mjuzu

Anyway svirka taman po mojoi meri :da:

haha prosla si na milimetar od mene :D

da, da, reče Kirk da smo vrhunska publika :D

 

nego, je l' mi se čini, ili su to skratili The Cemetary Angels?

i meni se cinilo isto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgibili smo te covo u nekom momentu :*

 

haha trčalo se na taxi na kraju :D

 

Nije. :tongue:

Nema Boga da su imali na ovoj turneji bolji koncert. Realno smo pokidali. :rockdevil:

Jedino steta sto ovi slepci iz Bozidarca nemaju makar pristojno ozvucenje umesto onih kurcevih tranzistora...

 

jebali smo kevu, 2. bis sve govori

 

ja imao čepove, sve zvučalo perfektno

 

kakve, analne? na Crowbar sa čepovima, šta ti dečko radiš

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imao čepove, sve zvučalo perfektno

jesi li stvarno ozbiljan?

cepovi mogu eventualno da pomognu/srede zvuk kad je preglasno, pa se mesa sve, ovde je bilo mutno jer je ozvucenje krsh. vokal se nije razaznavao cak ni kad je Kirk pricao izmedju pesama.

 

ja inace cak i nosim cepove jako cesto i stvarno nekad fino popeglaju zvuk, al' ovde je zvuk bio sranje i ne verujemd a bi cepovi tu ista pomogli.

 

super je bio koncert, jedina zamerka je zvuk. stvarno su carevi ovako. je li zablejao neko sa njima posle koncerta mozda?

Edited by Uruk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam poslednji put u Bozidarcu bio pre oko godinu dana na STS i tad mi je zvuk bio skroz ok.

Ono sinoc je stvarno bila kanta od ozvucenja; jesu oni menjali nesto od tada ili je to isto ozvucenje samo propalo..?

Edited by Mickey mouse

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni nije dobro :haha:

 

šteta što je generalno u Božidarcu zvuk bezveze, ali je opet bila baš vrhunska svirka

 

na Planets Collide sam bukvalno pao u trans :haha:

 

Svaka ti se pozlatila! :pivopije:

 

Da dodam:

Vokal se jedva cuo ali nema veze. Svirka bese ubitacna. Tako se svira doom! ;)

Krivo mi je zato sto nisu svirali "Existence Is Punishment".

Kirk je i dalje debela kornjaca! :mhihi:

 

11042663_10153284169910312_2752594440870729166_n.jpg?oh=47e95637f0145c02d312efdf7f42769c&oe=55756546&__gda__=1435467699_43bfd934b2db0ad182dd37cb9b01a4d9

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strava bilo sinoc. Iznenadjujuce dosta ljudi. Super svirka. Sjajna atmosfera. Zvuk je cak bio iznenadjujuce dobar sa obzirom da je bio bozidarac u pitanju. Stoji da vokal nije mogao da se razazna ali bez obzira, mast je i dalje tu i realno su se dobro namestili. Sve u svemu, lepo vece. Bas mi je trebao ovakav koncert.

Edited by Radnaskela

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Existence Is Punishment", to mi je nedostajalo cele večeri.

 

Dobra je lista, dobra energija benda i publike. Šteta za ozvučenje, smešno mi je sada što sam načuo da je iznajmljeno neko jače za ovu priliku. Mnogo mutno, Kirka skoro ništa nisam razumeo, ni između pesama.

 

Malo je nategnut bio bis, za dvadeset minuta na bini su odsvirali dve pesme.

 

Pozdrav za ekipu koju sam video, dosta nas je bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pfff

može Towards the Inevitable da potvrdi koliko je bolje s čepovima

 

Ja sam sinoc prvi put u zivotu stavio te cepove na koncertu, i ne zato sto je bilo preglasno ili zato sto je bio los zvuk (tamo gde smo Azal, Kuruz i ja stajali bio je vrlo pristojan zvuk), nego da isprobam i to cudo. I definitivno rade lep posao. Znam da je lejm nositi ih, ali ih nije lose imati u dzepu, just in case :)

 

"The Lasting Dose" je zvucala bolje nego na albumu. Jebno tesko i sjebano!

 

Meni isto highlight veceri.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlična svirka,jeste zvuk bio malo njah,ali ništa preterano loše....

nisam mislio da crowbar može da napuni Božidarac tako,zajebao sam se pošto je bio pun. bio sam na sredini negde al sam brzo batalio šutke jer su retardi isprosipali pivo po podu (neka blajvaju) a i bilo je par neizivljenih degenerika tako da mi se jebalo ostatak svirke se guram sa njima,u suštini prvih par pesama su bile materijal za mosh,ostatak za mlaćenje glavom o binu. Uštekao sam se do bine negde na sredini svirke i tu sam ostao do kraja,mada sam sve više čuo zujanje iz pojačala nego kirka al nema veze,tu su bile njegove bokserice da mi skrenu pažnju od zujanja :D . Snimio sam ona dva bisa ioako nemam blage šta su svirali,stavljam na tjub čim mi se opravi komp.

od ekipe sa yuma sam spazio jedino Jareta u kaputiću.

sve u svemu super svirka,ekstra što je bilo toliko ljudi.

 

e da,što se tiče egzistens iz panishment ,jedan lik na telefonu ispisao ime pesme kad su se vratili na binu i pokazao kirku,tvrdi da je ovaj video šta piše al nije hteo da svira :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...