Jump to content

2015.10.16. *Dom omladine, Beograd* Annihilator, Harlott, Archer


LazaGNR

Recommended Posts

Regularna u pretprodaji ali opet nije cetvrt pune cene od 3000. Nema smisla ono sto si napisao iako kontam sta si hteo da kazes. Po tome bi bilo da je puna cena 10400.

 

Stoji da se nisam lepo izrazio, "za četvrtinu niže".

 

I ne kaže se cena u pretprodaji, nego early bird, prati fabulu.

  • Upvote 2
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno, ja sam ubogi seljak kome su koncerti pojam, možeš li molim te da mi objasniš šta ti je taj "erli brd"?

 

Ali jedno mi jeste jasno, da mi ništa nisi odgovorio od pitanja.

 

Interesantno još da je jeftinija cena karte u Beču(po regularnoj ceni).

 

Pa onda, pravac Bec...sretan put!

  • Upvote 2
  • Downvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Starce Foco nisam te prepoznao. Da vidim neke bendove uzivo ce mi biti vecni san. Steta sto ga sedeci u ovoj od mokrace ustajaloj zemlji necu nikada ostvariti. Mozda nesto i zakacim ako se iscimam, ali nije da me boli kurac nego se nema ni vremena, a kada se ima sve pare skurcane. :ph34r:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato što je u Beču karta jeftinija jedan i po evro.

 

Ne kontam zašto bi bila propast.... Kultni bend, u malko izmenjenom sastavu :), nisu nikada bili ovde, 30 godina postojanja.... Ovo je magnet i za stariju publiku. Baš mislim da će ok proći.

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mislim, stvarno...ne znam gde cu biti sutra a ne 16.oktobra, pa, ko ce da potrci i kupi kartu devet meseci unapred, samo da mi je znati!?!?! Inace, koncert je ok, veoma dobar bend, to je najvaznije...Samo da ne bude otkazivanja...

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cela turneja je najavljena unapred, nismo mi neki izuzetak. Ako ne računamo to što će karta u Beču verovatno biti jeftinija. :lol:

 

Interesantno je da od 30.09 do 14.11. sviraju 35 koncerata. Jeben tempo, dobro je da nismo na kraju turneje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugovi, znam ja da cete odgovoriti sa onom "ne mora da dodje niko kome je skupo", ali niste realni da stavljate ovoliku cenu karte za bend (koji je meni do jaja, da se razumemo) koji su realno B kategorija sto se popularnosti tice. 2600 i 3000...ove early bird karte da i ne spominjem, ostalo do koncerta 10 meseci, a vi mislite da je neko lud da na taj period zarobi kesh, a cak i ta cena nije bas privlacna. Narocito kad vec dovodite i Overkill.

Da ste stavili 1600 i 2000 (eventualno, 1800/2200), pa i 'ajde...ovako se opet ponavlja prica domacih organizatora koji su totalno nerealni, i posle se cude kad stvar pukne.

 

Ne zelim vam neuspeh, upravo suprotno. Zivi bili pa videli.

  • Upvote 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da imamo ovlascenje rado bi vas pocastili siframa za ulazak u Eventim sistem kako bi mogli videti prodaju ulaznica :)

Jaaako bi se sve neverne tome iznenadile... Na svu srecu, u ovoj zemlji i dalje postoji veliki broj iskrenih postovalaca koncerata koji se KONACNO desavaju kod nas...

 

Ziveli :pivopije:

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

"iskreni postovaoci koncerata"...uci se covek novim izrazima dok je ziv, pretpostavljam :)

 

A super za karte, izgleda da upozorenje oko smanjivanja kapaciteta sale na 800 mesta nije bilo ironicno.

Edited by Џрк
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hm,pre neki dan sam bio u NS-u,znam da ima onaj kiosk gde se prodaju eventimove karte na Trgu Slobode,odem tamo i pitam posto su za Annihilator,kaze 2600.Da sam znao da je "par koraka" dalje 2000 dinara karta otisao bih do Mungosa.

 

OK,mozda cu onda u Felix-u uzeti kartu kad budem isao za BG.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ima dosta vremena do ovog koncerta, ali me raduje dolazak starijih (uslovno receno) bendova. Mislim da ce ovo biti lep dogadjaj. Nisam ih slusao neko vreme, pa ne znam sta tacno sviraju na koncertima, ali bih voleo prva tri albuma da budu zastupljena... :meshuggah:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...