Jump to content

2015.01.01. *Peron, Beograd* Kanda Kodža i Nebojša


VoivodBG

Recommended Posts

10842018_571009819667093_634723448849487469_o.jpg

 

 

Kanda kodža i Nebojša je jedan od bendova na koji je ovaj grad ponosan! Oni su soundtrack jedne generacije! Prestonička publika ih obožava a omiljeni spoj između njih i benda je upravo tradicionalni prvojanuarski koncert!

 

Mnogi će se složiti da su prvojanuarski koncerti KKN-a njihovi najbolji i da nisu slučajno postali tradicija.

Ovaj je JEDANAESTI uzastopni!

Ko je imao priliku da poseti jedan od predhodnih (Pazi Škola, Akademija, Gun,...) zna tačno o čemu pričamo. ;-) Atmosfera je čarobna!

 

Momci iz benda su jako zagrejani i poručuju da će pored pesama koje su apsolutno nezaobilazne, svirati i stvari koje dugo nisu (zvuči kao kliše ali je stvarno tako) :-)

Bend ima novog basistu i šuška se da su na vrhuncu izvođačkih moći.

 

Klub Peron Savamala.

Braće Krsmanović 12

 

Karte u pretprodaji po promo ceni = 600din

Karte se prodaju na šanku Perona (UTO-SUB u večernjim satima) i u kafeu Šikarica (Skadarska 22, svaki dan 10h - 00h)

 

Veče počinje u 22h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejase lepo, sto zbog fine setlistice (mada previse isforsirase poslednja dva albuma, ali neka, ubave su to pesme, sve sami buduci hitovi) i ponovo neverovatnih solaza od Nenada i Janka. Kada se njih dvojica uhvate u klinc, nastaju predivne stvari. mmmm.

Malo mi se ogadio koncert jer se Oliver vratio sarenim pilulama za lilulama.

Novi basista izgleda i svira kao da mu mnogo toga nije jasno u vezi benda, stoga se nadam da ce uskoro da pronadju konkretniju zamenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam hteo da kažem za basistu, 'nači, u strofi za Danas nebo silazi u grad se ne penje, nego se silazi, konju :D

(btw, ja pričam sinoć da ne valja, i da treba Ognjen da se vrati iz Dubaia, a ne da svira tamo bluz naftno-peščanim crncima)

 

Šta vratio se, ovo nije prvi koncert da ga gledamo kako ručka bombone što umiruju bol. Evo ja ga već 2 godine gledam kako umire polako, postaje sve tužnije.

Čudo je kako uopšte stoji na nogama i otpeva dvaes i kusur pesama...

 

Meni nisu bile problem pesme sa poslednja dva, čak su mi pesme sa poslednjeg sinoć mnogo bolje legle nego dok sam slušao album, posebno rif iz Ne služim ničemu, već neko vreme pričam kako im žestoke stvari zvuče super uživo, jači utisak ostavljaju nego na albumu, kao npr. Pašću u svest, na albumu mi nije bila ni u 5 najboljih, a uživo sabija. Na albumima su mi najjače te pesme sa puno madjije, Tajne letenja, Polako, Svetla, itd. Zato plačem za Plaše dečake već godinu dana, i mađija i žestina. :D

 

Pesma koja mi najviše smeta je Izlazim, pa onda Ahead There i Priruda, to bih izbacio. Ahead There je baš onako jeftina hipi baladica u odnosu na madjije.

 

Od ovih koje nisu bile, najviše bih voleo da dodju na listu Plaše dečake, Kad oživimo, Svetla, Deca tame, Solar, može s novog Svuda se sleglo srebro.

 

Sve u svemu, strašan koncert, mada je bilo i boljih, a solaže mi opet nekako bile bolje u Domu Omladine, ne znam što :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...