Jump to content

Battle Beast


lemmy sixx

Recommended Posts

Ne nadjoh temu nigde, pa reko da otvorim. Cudi me kako nema teme. Ajd sto ja nisam cuo za ove do juce (Sloba bloger na fejsu ostavio), ja sam teski izdajnik of metal, ali da niko na forumu od vas metal ratnika jaroslava nije otvorio mi bas cudno.

 

Sve u svemu sjajan bend, ko da slusam mesavinu Primal Fear i Halloween sa 80' klavijaturama i Udom koji je promenio pol. Ona pevacica nije normalna, rastura riba. Poslednji album je fenomenalan, jedan od najboljih hevi albuma koje sam cuo ko zna od kada. Uskoro i novi izlazi.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Boro baš ja htedoh da otvorim temu povodom novog ali eto, lepo si se setio i sve rekao kako treba :rockdevil: poslednji album vaistinu jedan od najboljih heavy izdanja poslednjih nekoliko godina, apsolutno svaka pesma je vrhunski hit! Čeka se novi sa zebnjom, ako uspeju da ponove ovakav kvalitet postaju mega bend kao iz pičke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Boro baš ja htedoh da otvorim temu povodom novog ali eto, lepo si se setio i sve rekao kako treba :rockdevil: poslednji album vaistinu jedan od najboljih heavy izdanja poslednjih nekoliko godina, apsolutno svaka pesma je vrhunski hit! Čeka se novi sa zebnjom, ako uspeju da ponove ovakav kvalitet postaju mega bend kao iz pičke.

 

Hitcina za hitcinom: Let it roar, Out of control, Neuromancer, Raven, Black Ninja, Rain Man...jako dugo nisam cuo bend koji ima ovako jebacke refrene.Albumcina. Slazem se, ako i sledeci album bude ovako kvalitetan ulaze u prvu ligu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fenomenalan text o ljubavi sa Planete X.

 

I Lemi otvara temu o ovome bendu, Grobodan podrzava, a ovamo na Voivoda drvlje i kamenje.

 

TI >>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

Pa Ti je najbolji bend ikad a ovo je direktno suprotstavljeno svemu što Voivod otvara.

 

Odličan je tekst, i jeste vrhunsko HM prženje po mom meraku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

super je bend, vokali su glavna fora. ako vam vokali nisu epohalni na prvu, nemojte da se bakcete dalje.

 

To je to.

 

plus, kako ovo nije "vrhunsko oldskul heavy przenje"? cak je i solaza mnogo gotivna

http://www.youtube.com/watch?v=CMsRlcFNQvM

 

Jebacka pesma. :rockdevil:

 

A ova mi i bolja:

 

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fenomenalan text o ljubavi sa Planete X.

 

I Lemi otvara temu o ovome bendu, Grobodan podrzava, a ovamo na Voivoda drvlje i kamenje.

 

TI >>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

Da je neko smaracko drvljenje kurca ti bi rekao da je ekstra. Razguli sa teme kad nemas sluha. Jbg. smaracki karakter smaracka muzika. Bend je ekstra, a album razvaljuje.

 

Nakon što pročitah prvih par postova na temi, skinuh album očekujući neko vrhunsko oldskul heavy prženje, ali...

 

Meni lično neizdrživo duže od 5 minuta u komadu.

 

Isto vazi kao i za gospodina ozgo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i jeste fora :rockdevil:

Kad se prodere she's a black ninjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Kida bend. Snimio još prošle godine na mp3 i od tad ih nisam obrisao. Skoro svake nedelje obrnem neku pesmu.

Ali ako je suditi po ovim pesmama što su objavili sa predstojećeg albuma, mislim da nas očekuje teško sranje. Krenuli u neku komercijalu tipa Amaranthe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sranje je album. Zapravo,sranje u poredjenju sa proslim,cak i sa prvim, ovako sam za sebe je tako neki prosecan power albumcic.Smeksali su nevidjeno, nema tu nista od energije i siline sa proslog albuma.

Onako ok stvari su I want the world, Speed and danger (intro rif je Metal Militia ripoff) i Far far away (ali sto su sa main rifom originalni usralo se)...dobro su odradili i Push it to the limit, ali koga zabole za obrade.

Sve u svemu, kara banana i totalno razocarenje.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, u pravu si da su umekšali dosta, turneje sa Sabatonom su očigledno ostavile traga, to je i moj prvi utisak. Doduše ja se nisam razočarao toliko jer sam i očekivao ovakav album na osnovu najava i više slušam power pa mi i ne smeta toliko. Činjenica jeste da je prošli bolji, bar se tako čini na prvih par slušanja, ali ima i ovde hitova. Preslušaće se detaljno u narednom periodu pa ćemo videti šta i kako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene ako nesto ne dobije na prvo slusanje, jako je mala verovatnoca da ce me ikada i dobiti. Bilo je izuzetaka, ali retko se desava. Meni je album razocarenje, jer bend koji nakon onakve albumcine nabijene energijom i snagom objavi ovakvu njanjavu tla baba lan limunadu...pa u najboljem slucaju se moze reci da je razocarao.

A nije i samo do omeksavanja, jednostavno pesme nisu ni blizu kvalitetne kao sto su bile na proslom albumu.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih da kukam za bendom kakav su bili pre ovog albuma jer ocigledno da im dobro ide i ovakav stil,napucani zvuk,sladunjave ali hiticne pesmice,gole guzice u spotovima i sl. sem balada koje mi se ne dopadaju, ostale pesme su vrh.omiljena pesma mi je touch in the night(pocetak pesme kao da slusam pet shop boys) :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Kako kida novi album jebeno. Ne znam jel mi bolji novi ili "Battle Beast". Inace još jedan od bendova koje sam pokupio od Lakića. Samo ne mogu da prežalim što sam zakasnio i čuo samo jednu pesmu na koncertu u Pešti ( Battle Beast, Delain, Sabaton).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...