Jump to content

2015.02.21. *Dom omladine, Beograd* Festival srpskog podzemlja


Knjaz_Ovoga_Sveta

Recommended Posts

ggg.jpg

 

MH Concerts i Dom omladine Beograd ponosno predstavljaju:

 

 

FESTIVAL SRPSKOG PODZEMLJA!

21. februar – Dom omladine, Beograd – 18h

 

 

Prvi u nizu planiranih festivala UNDERGROUND kulture.

 

- 1 dan

- 2 bine

- 10 sati neprekidnog programa

- 14 bendova (Metal, HC, Punk)

- Izložba underground umetnosti

- Strip izlog

- Velika distro ponuda

- Nagrade

- Iznenađenja

 

 

Nema adekvatne muzičke ponude?

Nemamo prostor u medijima?

Nemamo gde da pokažemo šta umemo?

 

IMAMO, šansa je ovde!

 

 

 

MH Concerts

 

Dom Omladine Beograd:

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

MH Concerts i Dom omladine Beograda odvažili su se da organizuju prvi Festival srpskog podzemlja koji je zakazan za 21. februar 2015. godine. Taj dan će na dve bine nastupiti 14 bendova, imaćete priliku da vidite izložbu underground umetnosti, izložbu stripa, a takođe i veliku distributivnu ponudu.

alitor_2014_1.jpg

Prvi bendovi koji su potvrdili učešće na ovom festivalu su ALITOR iz Inđije, PUTRID BLOOD iz Šida, kao i beogradski sastavi POTRES i VIOLENT CHAPTER. Pored njih, svoje radove će izlagazi izdavačka kuća Makondo koja je specijalizovana za strip izdavaštvo i koncertni fotograf Marko Ristić.

violent_chapter_2015_1.jpg

Ne zaboravite, ovo je samo deo programa koji vas očekuje tog dana u beogradskom Domu omladine, a za dalje informacije pratite naš portal koji će vas redovno izveštavati o detaljima vezanim za ovaj festival.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

SATNICA:

 

18:00h - ulaz

 

UNDER stage:

19:00h – TEHNICOLOR LIES

19:45h – DOWNSTROY

20:30h – INFEST

21:20h – SOULCAGE

22:10h – BOMBARDER

23:15h – DOGHOUSE

00:15h – VIOLENT CHAPTER

 

 

GROUND stage:

18:30h – FEW REASONS WHY

19:20h – FULLSIZE

20:05h – POTRES

20:50h – ALITOR

21:35h – PUTRID BLOOD

22:55h – ENJOY SARMA

23:50h – GOATMARE & HELLSPADES

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od svih bandova koje sam sinoc navatao najvise su me odusevili Alitor.Momci sviraju pa ubijaju.Pre dve godine kada sam ih prvi put gledao sam se toliko smorio da nisam ni sacekao glavni band nego sam zapalio kuci posle toga sam ih gledao jos i bili su mi bolji ali se nisam odusevio kao sinoc.Momci svaka cast odlicna svirka.Barem sto se mene tice vi ste bili band veceri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alitor je dobar bio, bas sam htio da ih pogledam i bilo je kako sam i ocekivao. Malo im je zvuk bio prenabudjen, previse pojacan, kao i za vecinu bendova u maloj sali, ali sam zadovoljan kako su otprasili.

Na mene je najbolji utisak ostavio Bombarder. Posljednji put sam ih gledao ljetos na Srpskom metal festivalu i tu su bili dosta blijedi, ali ono sinoc je bas bilo i vise nego korektno, sve na svom mjestu, Neso nije puno kasnio sa tekstovima, bend je bas djelovao usvirano, veliki stejdz, dobro namjesten zvuk, dosta ljudi ih je gledalo, dobra svirka od nepunih sat vremena.

Uz Bombarder, najvise mi se dopao i nastup Enjoy Sarme, em im je muzika razbijacka, em se sve culo jasno i kako treba. Iako se njihov nastup jednim dijelom preklapao sa Bombarderom, ipak ih je solidan broj ljudi gledao.

Mislim da sam vecinu bendova uspio da pogledam po malo, samo sam skroz propustio Infest, Soul in Cage i Few Reasons Why.

 

Citav festival je prosao u dobroj atmosferi, dosao sam oko 19:15, a unutra je vec bilo masa ljudi. Nesvakidasnje dobra posjeta. Bilo je dosta i klinaca, a i starijih faca koje znam iz vidjenja sa ovakvih desavanja, ponajvise metalaca, ali i pankera i korovaca. Sarenolika publika, neki prate svirke, neki skacu, neki zuje tamo-vamo, neki bleje u holu gdje je bila izlozba, sank i merch. U jednom momentu prolazim kroz hodnik u WCu, koji je sluzio kao koridor izmedju male i velike sale, kad kod vrata na podu sjedi nekoliko klinaca u polu-stondiranom stanju. Bas kako i treba, slika prikladna za ovakva desavanja, pravi undergorund. ;):D

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...