Jump to content

2015.03.26. *Quarter, Novi Sad* Negură Bunget, Northern Plague, Grimegod, Ashen Epitaph


Јарослав

Recommended Posts

web1.jpg

 

Serbian Hellbangers predstavlja:

 

NEGURA BUNGET / Grimegod / Northern Plague + gosti

LIVE – 26. 03. 2015. The Quarter, Novi Sad – 20h

 

TĂU World Tour - Europe 2015

 

Negura Bunget su jedan od najistrajnijih Black Metal bendova na sceni. Od kada su krenuli svoje putovanje davne 1995. godine prerasli su u pravog giganta underground scene. Njihov unikatan spoj tradicionalne muzike prastare transilvanijske kulture i sirovog Black Metal zvuka privukla je, i konstantno privlači ogroman broj posvećenih fanova širom sveta. Negura Bunget predstavlja istinsku unikatnu kreaciju Metal zvuka i bas zbog svoje posebnosti i posvećenosti jedan je od najaktivnijih koncertnih bendova koji iza sebe imaju ogroman broj turneja širom sveta. Kod nas su poslednji put nastupili na Exit festivalu 2011. godine i kako kažu, sa ogromnim nestrpljenjem čekaju ponovni susret sa svojim fanovima u Srbiji.

Bend promoviše svoj najnoviji, sedmi po redu studijski album TAU.

 

Kao specijalni gosti isto veče će nastupiti i Northern Plague, Black Death Metal bend iz Poljske, Grimegod, veterani Doom Metala iz Rumunije.

 

 

ULAZNICE.

Pretprodaja od 01. marta.

Pretprodaja: 600din / na dan koncerta 800din

Prodajna mesta: Mungos (Novi Sad) , Felix (Beograd)

 

 

 

NEGURA BUNGET:

www.negurabunget.com www.transilvaniantrilogy.com www.facebook.com/negurabungetwww.twitter.com/negurabunget www.reverbnation.com/negurăbungetwww.youtube.com/neguramusic

 

 

NORTHERN PLAGUE:

www.northernplague.pl

www.facebook.com/northernplague

 

 

GRIMEGOD:

www.facebook.com/grimegodofficial

 

last.fm event

Edited by Lou
sve informacije na jednom mestu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ček bre, pa ja znam Grimegod, nisam se trudio da pročitam logo. Ne sećam se šta sam slušao, sad probah da potražim, ali sam obrisao, snimci budjavi do jaja (sranje im je produkcija :maca:), ne sećam se ovog ženskog vokala, ali je govno i u toj varijanti.

 

Podsetilo me na Duh Predaka na nastupu 202jke u Nišu cca 2003. Oprostiće mi dusi predaka što ih pominjem u ovom svojstvu, oni nisu ovoliko govno. Ah, kako me je uzbuđivala tada ona pevaljka sa kosom do dupeta!

Ide svirka a raspituju se mladjani metalci kod starijih drugara mijetal mentora koja je Miljana, a koja Milica

 

Mogao bih posle 10 godina da poslušam The Bloody Earth - Requiem of the Weeping Souls, živo me interesuje šta bih čuo.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Švajcarska ne može da prismrdi količini neutralnosti koja isijava iz ovog izveštaja.

 

Uopšteno, to je problem sa našim (većim) portalima - uvek je sve prošlo lepo, uvek su ljudi otišli zadovoljni, a noć je bila puna magije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...