Jump to content

Svartidauði


Talvi

Recommended Posts

On 1/16/2019 at 10:06 AM, oʞɾoƃ said:

Pa kad si me već pitao:

1) Altar of Perversion
2) One Tail, One Head
3) Spectral Wound
4) Misotheist
5) Arkhtinn

Mare bih svakako ubacio u top 10 iako ima svojih mana, Ascension je i meni snoozefest, a Hekatomb mi je razočaranje godine svakako, užasan album.

(Ne) budem ti ja lenj i preslušah sve ovo. Spectral Wound je do jaja, baš sam uživao, sjajan album nema šta, sve na svom mestu, super preporuka. Arkhtinn nije za mene jednostavno, mnogo mrljava produkcija, preterano repetetivno, sve je utopljeno u neku amorfnu masu buke gde se slabo šta razaznaje, ostavljam to black puritancima koji su naviknuti na ovakav zvuk, mene to ne radi. Misotheist isto jako dobar, al mi je vokal uglavnom priličan turn off, vratiću se ovome jednog dana ponovo. AOP i OTOH imaju svojih uspona i padova, sviđa mi se što zna da bude malo eksperimentalnije i što ne štrikaju po templejt formuli ali daleko od neke naročito visoke ocene overall sa moje strane, posebno mi AOP nije ostao u ušima, naravno ne može se za par dana sve to lepo procesuirati, ali za mene koji nisam fanatično zagrižen za BM nema tu previše nečeg čemu bih se vraćao. OTOH sam slušao i tokom godine, nekako neujednačen po kvalitetu, takođe nisam preterano oduševljen vokalnim stilovima ali generalno dobra ploča.

Suma sumarum, za mene samo Spectral Wound ide u istu kategoriju sa Svartidauđi od ovoga, barem u ovom trenutku.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...