Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

mishljenje mi je slichno mishljenju o history of violenc-u > zanatski besprekorno i u osnovi sterilno, ali definitivno film koji treba pogledati i imati u kolekciji...

da smo pametniji mi bi mogli da snimimo gomilu ovakvih filmova... ako se zanatski sve isposhtuje, ne mozesh da promashish... jednostavno, jeftino, a ubedljivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Q. Do you think he'll go on and win the final now?

 

ROGER FEDERER: I don't care really.

 

Хе, мали снобић. А још се сећам када је пре једно 5-6 година узео први Вимблдон, није знао ни реч енглеског и заплакао се као нека пица. Сад је, дабоме, изнад ситуације.

 

Битно је да он више није најбољи играч света, јер најбољи играч света не сме да дозволи себи луксуз да изгуби три-нула полуфинале мастерс турнира ако није повређен или слично.

Што је најгоре (по њега), ни он уопште није лоше одиграо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrzi me da kucam sve, al imao bi shta da ti kazem u overrated obranu...

podseti me kad se vidimo, pa cu ti kazem...

 

ali pochev od rezije, preko montaze, scenosleda, "fora", pa sve do jebene glume (pogotovu iritantni li dzons) smo vec vidjali shto kod koena shto kod drugih...

plus, subjektivno, ubili su najKULJI lik (u stvari jedini kul lik, koji je opet vec postojao u njinim filmovima) i josh nam to nisu pokazali... jadnici!

 

edit: koeni imaju (bar) 4 bolja filma od ovog... blood simple, miller's crossing, barton fink (u mom top 10-u), fargo...

Edited by Out Of Time

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam film juche...mnogo mi se svideo...od samih scena,fora,atmosfere i psihologije likova...stvarno fenomenalno ostvarenje...

 

ubili su najKULJI lik (u stvari jedini kul lik, koji je opet vec postojao u njinim filmovima) i josh nam to nisu pokazali.

 

Da...nazalost kraj filma je i mene prilicno razocarao :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...