Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

Da znaš da bi trebalo.

 

Možemo mi da se smejemo ali meni deluje sa fotki kao da je ovim ljudima bilo do jaja, živeli u nekom svom svetu, druženje, zezanje, klopanje, muzika, ova smešna odeća. Svi su radili kapiram po nekim državnim fabrikama, kombinatima li čega već ne.

 

A fotogafije su odlične, mnogo bolje od svih ovih fotografa šminkera što slikaju šiške svojih drugara pedera dok zalazi Sunce na Savamali.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili tipa mlada i mladoženja i Sloba iznad, to je smešno. Ali ove ostale fotografije zrače iskrenošću. Ja sam stvarno u fazonu da potegnem neku pričicu sa Parobrodom, pa da čovek sve to izloži, a i mogao bi da kaže koju o fotografijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kako odabireš muziku s obzirom da to nije nešto što te privatno zanima?

 

Trudim se da pronađem neki kič instrumental i sve sto snimam trudim se da bude kič. Jer čim mlada ima venčanicu, svadba je sama po sebi kič. I ne može se pobeći od toga. Mnogi mladenci se trude da svadba bude „urbana”, ali od kiča ne mogu da pobegnu. Ja se trudim da nađem takvu muziku koja će zadovoljiti njihov ukus.

 

Kralj :D

 

Ceo intervju je fantastičan

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko se smeje njima? To je samo odziv nekog vremena i stila oblačenja koji je iza nas. Kontam da su imali sjajne đirove. Kada pogledaš danas se retko ko zna zabaviti, uglavnom su svi postali jako uštogljeni.

Ustogljeni - jer se sve snima i kaci na fejs, pa svi zele da izgledaju ko da su ispali iz Holivuda

jer je blam kada neko ispadne normalno i prirodno kao sto uvek izgleda, a ne samo dok pozira za kameru

sem ako niej uvek savrsen, onda je to ok

:no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lulica, licimur.

 

Zen, danas je jako bitno kako se predstavljaš putem online platformi-medija, poze u slikama, statusi, linkovi koje kačiš, lajkovi, ne sme da bude greške, jer ne daj tobože da budeš socijalni izgnanik. Sve je bilo jednostavnije pre, a sada je nastupilo vreme konfuzije, uz to ide i prigodna pesma.

 

http://youtu.be/1pkVLqSaahk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...