Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
2 hours ago, azal said:

ovo jako dobro zvuci, svastara brutalna, malo dissonant black, malo hc, malo grind, malo noise

https://totaldissonanceworship.bandcamp.com/album/zigurat

Dobro ovo zvuči, fino uklopljeno, nije samo neka sumanuta buka i "vidi mama što smo ludi i disonantni" fazon kao onaj Plebeian grandstand

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobar je ovaj Kardashev novi. Ne znam kako bih ga kategorisao, video sam negde odrednicu deathgaze (lol) ali teško. Mene najviše podsećaju na Fallujah jer imaju taj konstantan atmosferski sloj u muzici, mada nema nikakvog shreddinga, više je ovo neki nabudženi post metal, dosta preproduciran i sintetički odrađen, a posebno mi smeta grozan zvuk doboša (ne mogu da razaznam da li je kucan bubanj, doboš ima isti zvuk kao i bas bubanj). Međutim, muzika je dosta dobra i slojevita, interesantno pevanje, atmo delovi su kul, prija mi ovo. Nisam slušao njihov prvi album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni kul ova pesma od Polyphie, nekako je catchy i ulazi pod kožu. Na stranu sav fenseraj feat kičeraj koji vrišti iz spota.

 

Ima i taj Conjurer novi, nije loš album ali ima ružnu, deathcorastu produkciju koja mi baš smeta, sve je nekako odvrnuto do daske, duplirani scream i growl vokali jedni preko drugih, ružan zvuk doboša, a i slabo šta sam zapamtio od rifova. Al same kompozicije nisu loše, biće još obrtanja, mada im onaj split sa Pijn ostaje nešto najbolje što su uradili - kratko ali jebitačno. Videćemo kakvi su live, planiram na BA da ih ulovim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ovo je fenomenalno, lik izgovara 4chan copypastu

Malo search:

JFBT2JnRsfU

 

Tek mi sad apsolutno nista nije jasno

 

Zajebava se lik, reklo bi se, nakon gledanja drugih klipova na njegovom kanalu

Kakav kralj, instant sub sa tri profila :haha:

 

Cek pa mi sad kacimo ono offtopic muzicki a ontopic shvatanja naslova ove teme bukvalno i to i nerviramo haosa, gusimo forum?

 

Noooojc

A je l' ovo takođe jedan od onih momenata kao kad na temi najlepše žene razotkrijem photoshop ili si ti već znao da je fejk nastup Alexa Steina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...