Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

KranZHe 'de nalazis one mike-ove replike, dodjavola!? icon_smile.gif

 

A propo one mike-ove price... taj covek nikada nije imao losh ukus za muziku, tako da ga od danas posle onoga sto je izjavio za Bodome jos vise cenim. musik20.gif

 

E da ja sam u nekom intervjuu procitala da je pesma Blackwater park nastala tako sto je zaista postojao bend Blackwater Park koji je dosta star. Jel' neko cuo za ovaj bend?

naravno. blackwater park je stari prog rock bend..

 

a te replike su sa foruma, naravno.

mike je registrovan na zvaničnom opeth forumu.. evo ti adresa: http://www.ultimatemetal.com/forum/forumdisplay.php?f=23

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da ja sam u nekom intervjuu procitala da je pesma Blackwater park nastala tako sto je zaista postojao bend Blackwater Park koji je dosta star. Jel' neko cuo za ovaj bend?

imam jedan album. dosadno do qrca. (kao i 98% bendova koje mike navodi kao uticaje)

jedino sto valja od njegovih predloga su night sun, comus i cressida nije toliko icon_spava.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam jedan album. dosadno do qrca. (kao i 98% bendova koje mike navodi kao uticaje)

jedino sto valja od njegovih predloga su night sun, comus i cressida nije toliko icon_spava.gif

Hm... nikad cula za ove pomenute bendove jel' to neki prog rock? or something else?

Inace znam za Anju Garbanek koju Mikeal slusa u poslednje vreme (informacija od Kranga icon_biggrin.gif ). Ona je isuvise besmislena za moj ukus. Malo disharmonicno i kao sto vec rekoh besmisleno, tako da me ne cudi to sto je 98% mike-ovih bendova icon_spava.gificon_smile.gif

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

comus je bash istripovan, atrox zvuche kao shala pored njih. acid prog.

 

night sun zvuche kao led zep na lsd-u, samo dosadi i to pomalo na pola albuma, no ima gotivan sax tu i tamo.

 

cressida je obichan dosadni prog.. mada, kao shto jedan chova pametno reche, da su ti bendovi stvarno toliko neshto vredeli znalo bi se za njih nashiroko..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nije u tome stvar.

verov. mu je cale skupljao ploche ko lud, to je 70ih bila pomama pogotovo gore tamo, pa se on zarazio.. i meni je bajaga rula zato shto sam uz njega odrastao, a pustish ga nekom strancu i shta mislish shta ce on da pomisli? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kent - ako je neshto dosadno mozesh da budesh i metalac i rejver i bluzer i dzezer i narodnjak a to ce i dalje biti dosadno.

 

mada, to ne mora da znachi za anju, poshto je nijesam slushao.

 

>>just an observation<<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...