Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

u stvari, nisam ni znao šta znači to 14/88, pa sam sad pogledao, pa ću informaciju da podelim sa vama (ko još ne zna neka čita dalje haha)

 

dakle broj 14 predstavlja ovih 14 kvltnih reči:

"We must secure the existence of our people and a future for white children."

 

to je skovao david lane, neki mentol, koji je sada u zatvoru.. i to vam je "14".

 

"88", sa druge strane, predstavlja skraćenicu za "heil hitler" jer je h osmo slovo u eng. ABCu.. pa 88 znači HH

 

14/88, predstavlja te 3 stvari zajedno.

(a, da: treća stvar je "imbecilnost")

Share this post


Link to post
Share on other sites

first report iz danske.

 

Putovali ja i kent 36 sati, stigli, tusirali se, i nasli se sa gejevima iz raunchy.

 

Kupili mnogo piva, poneli rakiju, seli na kej.

 

Ja sam malo brzo pijo tu rakiju, otisao da pisem, pao, udaario glavom u zid i boom.....corba iz arkade...trebali su da me vode na usivanje, ali nisam pristao. Imacu do jaja heavy metal oziljak.

 

posle tog piva...kupili jos piva i otisli u njihov rehearsal space. Slusali smo neke nove demo snike..ali samo gitare i programirani bubanj. Ne secam se kako zvuci. Svirali su trojca neke stare pesme, zvucelo do jaja, ja sam satro svirao bubanj u jednom momentu pa smo onda otisli u burger king pa na spavanje.

 

roskilde, do jaja...orgoman...gledali za sad neke belgijance, neki folk/fusion..skroz zezanje...kao boban markovic meets ozric tentacles.

 

Slusali neki spoken word poetry slam, gledali Velvet Revolver...zvuce krs...ali kad su svirali pesme od guns-a "It's So Easy" i STP -...ona..her I come, I come I come....bilo do jaja.

 

Sad idemo po pljeskavicu pa na kent pa na mastadon.

 

Nosim top gun cvaje da mi se ne vidi oziljak.

 

Juce dok sam pisao u meku neko sem pored mene jebao. I to bas brutalno.

 

I tako momci.

 

Ima jos pola flajke rakije.

 

c-ya.

 

 

z-la aka scarface.

Share this post


Link to post
Share on other sites

burazeri, pozdrav i od mene sa roskildé-a. kent pocinje za pola sata, ufrkcio sam se kao pred prijemni. a onda jurnjava na mastodon. belgijski experimental avant jazz me je rasturio. znaci, kablmani, obavezno skidajte - die anarchistische abendunterhaltung.

 

koliko ce z-la jos ziv da bude ne mogu da preciziram. ako se posle mastodona ponovi ono od sinoc, bice vise mesta u satoru za mene icon_smile.gif

 

pivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cool (nemam ideju šta bi moglo biti -->> povećava se tenzija)

 

Inače, moj ćale je sredinom 80ih kupio nekoliko Ray Ban naočara, i kada sam ih jednom stavio na sebe osećao sam se nečisto (bio sam klinac, a ne mož' svako da bude Tom Kruz). Inače, i ja sam čuo reči hvale na relaciji originalne Ray Ban <-> zdravlje očiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe, skinuo sam novi arch enemy.. sad ću da vidim na šta liči.

 

ej, i onaj avant jazz što kent reče da valja, stvarno valja. icon_da.gifmhihi.gif

samo što meni ni malo ne liči na jazz.. makar ovaj album "we need new animals" koji sam sinoć svukao

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato sam i napisao "što kent reče"..

 

otkud ja znam, možda i jeste jazz.. meni više liči na.. u stvari, ne znam na šta liči. ali na jazz ne. možda na gy!be sa harmonikom, malo jačom violinom i bržim ritmom.

 

al da valja, valja!!!

i to baš!

 

uzmi, skini, pa vidi i sam.

sad mi se skida album iz 2004

Die Anarchistische Abendunterhaltung - Tub Gurnard Goodness

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

kentoje daj još neki live report!

 

icon_smile.gif

 

slo-d, jesi se ti to ošišao? učinilo mi se da te vidim danas iz tramvaja.. ali ko zna. mogao je to biti bilo ko

 

edit:

 

evo vam link za spojenu dream theater i linkin park pesmu..

http://www.bumblelovesmusic.com/music/Drea...fTheseSongs.mp3

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej, drugari!

 

audioslave smara na main stage-u (mada i odavde sve lepo cujem), z-la je na vrsnim perceptions-ima (meni bile dovoljne 5 stvari, stvarno su kewl), a dears-i pocinju za pola sata. ovde je predobro, mada ne moze nista da se postigne. samo jurimo sa stejdza na stejdz i pijemo enormne kolicine piva, jer je radza misteriozno nestala (zla, mislim da su oni slovaci do nas). kent je verovatno najbolji koncert koji sam ikada gledao, iako malo frustrirajuce zvuci kada 300 000 ljudi oko tebe peva na jeziku koji ne razumes, a uz to i jebeni jocke i u pauzama na istom govori. ali, ono je nesto najbolje sto sam doziveo, to je definitivno. mastodon sam zakacio, prepuni su energije, a bubnjar nije normalan. the haunted bili ok, enslaved razbili (koliko su dobre nove stvari se tek uzivo cuje - klavijaturista ima vrhunski klin), sunnO))) je recima nemoguce opisati. mislim da su imali 12 gitarskih pojacala i 2 bas, "gostovao" atilla iz mayhema u nekim pesmama, a oni bili naravno u odorama. wall of sound je neopisiv, rasterali su sve ljude za 5 minuta, ne moze da se izdrzi ako nemate tri kila cepica u usima. z-la je kupio najkvvvlt majicu ever. isis su bili skoro savrseni, ovoga puta bilo vise stvari sa ranijih albuma, mada mi publika nesto mlaka bila. m83 su zato skroz savrseni bili, sa dve gitare, gruvali su kao isis skoro.

 

toliko za sada, krecu dearsi uskoro...

 

poz pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kent je jazz master laugh.gif

 

pitaj oot-a, on je barem preslusao sve koltrejnove zvanicne albume. icon_razz.gif

 

 

 

poz

uvatish me za sve zvanichne delove tela...

 

 

 

a shto se die anarchistische abendunterhaltung-a tiche...

rekao bih classical inspired FOLKISH post rock ("folkish">OGROMNIM slovima, a "post rock">malim)... ima, bukvalno, par free jazz solaza koja ne traju vishe od nekoliko "taktova"...

Edited by Out Of Time

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej, drugari!

 

audioslave smara na main stage-u (mada i odavde sve lepo cujem), z-la je na vrsnim perceptions-ima (meni bile dovoljne 5 stvari, stvarno su kewl), a dears-i pocinju za pola sata. ovde je predobro, mada ne moze nista da se postigne. samo jurimo sa stejdza na stejdz i pijemo enormne kolicine piva, jer je radza misteriozno nestala (zla, mislim da su oni slovaci do nas). kent je verovatno najbolji koncert koji sam ikada gledao, iako malo frustrirajuce zvuci kada 300 000 ljudi oko tebe peva na jeziku koji ne razumes, a uz to i jebeni jocke i u pauzama na istom govori. ali, ono je nesto najbolje sto sam doziveo, to je definitivno. mastodon sam zakacio, prepuni su energije, a bubnjar nije normalan. the haunted bili ok, enslaved razbili (koliko su dobre nove stvari se tek uzivo cuje - klavijaturista ima vrhunski klin), sunnO))) je recima nemoguce opisati. mislim da su imali 12 gitarskih pojacala i 2 bas, "gostovao" atilla iz mayhema u nekim pesmama, a oni bili naravno u odorama. wall of sound je neopisiv, rasterali su sve ljude za 5 minuta, ne moze da se izdrzi ako nemate tri kila cepica u usima. z-la je kupio najkvvvlt majicu ever. isis su bili skoro savrseni, ovoga puta bilo vise stvari sa ranijih albuma, mada mi publika nesto mlaka bila. m83 su zato skroz savrseni bili, sa dve gitare, gruvali su kao isis skoro.

 

toliko za sada, krecu dearsi uskoro...

 

poz pivopije.gif

ja usisavam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...