Jump to content

2015.07.29. *Dom omladine, Beograd* Cannibal Corpse, Scaffold


Talvi

Recommended Posts

MH Concerts & Serbian Hellbangers ponosno predstavljaju:

 

CANNIBAL CORPSE + gosti

Live – 29. 07. 2015. Dom Omladine, Beograd – 20h

 

 

Jedan od najbrutalnijih i najkontraverznijih metal bendova ikada, konačno se vraća u Beograd!

Ako postoji bend o kome nije potrebno pisati posebne najave, onda su to sigurno Cannibal Corpse. Začetnici Brutal Death Metal pravca, bend koji nikada nije skrenuo sa svog zacrtanog puta, bend koji nikada nije poklekao pred bezbrojnim cenzurama i zabranama.

Nakon dugo, dugo vremena fanovi brutalnog Death Metal zvuka imaju razlog za slavlje.

Vidimo se u paklenoj šutki krajem jula \m/

 

 

 

ULAZNICE

Uskoro sve inormacije o cenama i prodajnim mestima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како се једу говна овде на страници о концертима то је просто невероватно. А Ракићу свака част!!! Човек се труди да доведе бендове за свачији укус а пљује се најстрашније. Теби горе ако није 100% дет метал ти онда иди на дорис драговић и чолића,они ти сигурно јесу. Ја да сам неки организатор не би доводио никога него идите гледајте пинк и уживајте у правој "музици".За боље и нисте.

  • Upvote 3
  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како се једу говна овде на страници о концертима то је просто невероватно. А Ракићу свака част!!! Човек се труди да доведе бендове за свачији укус а пљује се најстрашније. Теби горе ако није 100% дет метал ти онда иди на дорис драговић и чолића,они ти сигурно јесу. Ја да сам неки организатор не би доводио никога него идите гледајте пинк и уживајте у правој "музици".За боље и нисте.

 

Bravo care!

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...