Jump to content

2015.04.30. *Drugstore, Beograd* Ozric Tentacles, Temple Of The Smoke


azal

Recommended Posts

Jebo te sin više u dupe, nema u Prokuplju Metropolis, gledao sam ga u Beogradu 2008 kad je Despot na njemu u kasnim satima hvalio novi Hate Eternal mrtvi. :haha:

Mada tebi verovatno super leži?

 

Dobro da mi je pustio posle toga The Loss and Curse of Reverence da isperem uši.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Počeli su u 00:30, završili u 02:45. Brutalna vožnja.

 

Inače, zvuk je bio mnogo bolji napred, doduše bass se nije baš čuo najbolje, ali ovaj Drugstore je najgore mesto za svirke.

 

Highlight večeri mi je neki trenser koji je sve vreme igrao na mestu gde je njegov ortak bacio peglu pre toga, pa je sve vreme igrao na povraćki i raznosio je po dragstoru. :D

 

Fenomenalno, ne secam se kada sam se izigrala kao sinoc...

 

Osetili smo Lou i ja, bitchslapom kosom po našim facama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan od specifičnijih koncerata na kojima sam ikad bio, zanimljivo u svakom slučaju, doživljaju je doprinelo i to što sam se nagutao second hand dima. Vizuelni efekti su bili brutalni a zvuk onako, na momente više buke nego mjuze, nisam se naročito oduševio zvukom. By the way, jel' normalno u Drugstore-u da koncert kasni dva sata? Da znam za ubuduće. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je ovo namenski bila ovakva satnica, da bi onaj DJ na kraju pičio do 4AM :D

 

To posle isto bilo kul, Kruševac zatvorio kafanu. Kad se osvesti Shooter ima da vas počasti dobrim pričama.

 

Baš dobro veče u pičku materinu, raspič.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

higlight večeri je ona visoka riba u beloj majici

klanjamo se njenom dečku

 

Ako pitaš Čedu (Vitamin K), reći će ti da je bila i visoka riba u crvenoj majici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Počeli su u 00:30, završili u 02:45. Brutalna vožnja.

 

Inače, zvuk je bio mnogo bolji napred, doduše bass se nije baš čuo najbolje, ali ovaj Drugstore je najgore mesto za svirke.

 

Highlight večeri mi je neki trenser koji je sve vreme igrao na mestu gde je njegov ortak bacio peglu pre toga, pa je sve vreme igrao na povraćki i raznosio je po dragstoru. :D

 

 

 

Osetili smo Lou i ja, bitchslapom kosom po našim facama.

 

Sorry guys :haha:

Jbga da sam vas ranije opalila osetili biste i arome arganovog ulja za kosu, ovako samo smrad od cigara :haha:

Ukratko kada hocete sebi da napravite prostor za igru, razmasitd se kosom ako je imate i prostor zagarantovan.

Mada kada ste se sklonili lik koji je bio iza vas me je tresnuo svojom glavom dok se razmahivao takodjer... instant karma :haha:

 

Anyway kada se kockice slegnu... neverovatna svirka bila... toliko da mi lose ozvucenje zaista nije smetalo :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...