Jump to content

2015.07.09-12. *Petrovaradinska tvrđava, Novi Sad* Exit 2015


Talvi

Recommended Posts

Izgleda ja prvi... idem ad hoc, bez nekog reda... Motorhead počeli u 22.00 h, završili u 23.10h. Bio sam nekoliko metara od stejdža, sa Lemijeve desne strane, zvuk muljavština na momente, ali to sam očekivao kad sam se tu pozicionirao. Set lista čini mi se ista kao i u Poljskoj na prethodnom koncertu ("Just 'cos you got the power" zamenila "Orgasmatron"). Lemmy i Phil su dosta pričali, dosta i nisam razumeo (posle ću proveriti snimak, uzgred RTS umesto Motorhead snimka pušta neku džezijanu trenutno, al' ok, crnci opasno kuvaju - Lionel Hapmton band davnijeh dana u BG). Phil reče nešto kao "good luck to your guy at Wimbledon, I forgot his name". Pomenuo novi album, iznenadio se koliko je mase došlo.... Lemmy je počeo uobičajeno, "Good evening, how are you doin', alright?" Masa: "YEAH!" Lemmy: "... are you sure?" - hehe... Mikkey Dee uobičajeno dobar, razvalio solo.

Edited by Okudzava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio iznenadjujuce dobar! Ton (na 15-ak metara od bine po sredini) isto tako. Tonac im je zatvorio sve rupe (zapravo Lemija), dok je bubanj zvucao apsolutno fantasticno. Phil raspolozen preko svake mere, Miki ga pratio. Lemi bio ok isto, deluje da se oporavlja, ne izgleda bas tako sjebano kao na snimcima. Publika puno bolja nego 2002-e, mislim da su se i oni iznenadili. Lemi je nesto i rekao na tu temu na kraju. Bili ste odlicna publika, tako nesto. Generalno puno bolji koncert od onog iz 2002-e, mada je tada set lista bila i bolja i duza. Ostatak veceri ama bas nista, na kraju smo od muke otisli na Dance Arenu, a tamo dugih kosa i Motorhead majica kao u prici :) Generalno mi deluje da je mnogo ljudi doslo samo zbog njih. Future Shock i Explosive bine pune, ali me Terror, Eyesburn i Zoster nisu nimalo ganuli. A ni Tom Odell :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si sreo Kuruza, Acu, Bokija, Talvija, Slobu i Faprila ne bi se ti tako sepurio! Tj mozda bi ti Faprika oprostio ruznu proslost...

 

Yumetal mafija? Šta bi mi uradili...? Mlatili bi kosom u mom pravcu? :D

 

Dobar si.... Tražio sam poznate sa foruma, ali ih nisam ih video... :(

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam gomilu velikih tj najvecih svetskih metal bendova

 

Judase,Metaliku,Mejdene itd...

 

sama pojava Lemija i ekipe na bini 30 metara od mene je bila dovoljna da se najezim

 

LJudi su kraljevi i to nema dalje

 

sjajno je bilo :blek: :blek: :blek:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam gomilu velikih tj najvecih svetskih metal bendova

 

Judase,Metaliku,Mejdene itd...

 

sama pojava Lemija i ekipe na bini 30 metara od mene je bila dovoljna da se najezim

 

LJudi su kraljevi i to nema dalje

 

sjajno je bilo :blek: :blek: :blek:

 

Tako je rodjo, kad je krenuo Doctor Rock euforija! Ace Of Spades je napravio masakr, a Overkill je bio zavrsni udarac.

Stvarno super koncert i svaka cast matorom, sa 70 godina i bolescu iako se videlo da mu je tesko stoicki je izdrzao. Fil i Miki su bili energicki, svaka im dala. Pravi Rock N Roll.

 

Moram pohvaliti Canetove Skrtice, Eyesburn je zvucao super, takodje i Terror iako im nije pevac nastupao zbog povrede zvucali super.

Mislim da sam video Talvija kako se gubi uz njih. :-D

 

Pisam im se na kartice i na cene i na fudlend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motorhed institucija, bio sam presrecan sto sam konacno video Lemija i druzinu. Terror jebanje majke, radio sam poduzi intervju pre svega sa gitaristom (sada basistom) Martinom u bekstejdzu Expirea, crnja brat se raspricao bas bio. Radio i s Barnijem prvi dan, i on je car, jedino sto sam imao jedno triput manje vremena http://balkanrock.co...i-nam-empatije/

Edited by Srlandand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna svirka, fenomenalno je bilo. Realno, Lemi je u kurcu glasovno, ne moze vise da pila, godine i bolest su ga jedostavno sustigli. Ali to je Lemi, zivi na bini i umrece na bini, drugacije ne ume i ne zeli. I neka, samo neka sto duze izdrzi i roka. Bogotac. Sto se tice setliste, nisam bas prezadovoljan, moglo je to bolje...Lost Woman Blues i jebena B strana singla Cos You Got Power koja mi ide na kurac vec godinama....cemu to, zasto to svirati? Ako su vec nesto sa Aftershocka rokali, trebali su onda Heartbreaker ili tako neku rokacinu. Ali generalno tu su bili hitovi, bilo je super.

Posle zaglavili na nekim psihodelik trens tripovima, bruka dobro bilo.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...