Jump to content

2015.07.09-12. *Petrovaradinska tvrđava, Novi Sad* Exit 2015


Talvi

Recommended Posts

Azale care!!! :haha:

 

Koliko moze da vas radi dobra ekipa uz mjuzu koju znate ovlas bi nekako opisao moje subotnje exit iskustvo.

Kako je odabir dana bio random tako je i cela organizacija i protekla random i gay to the core. Od metala sam stigla samo da cujem Alitor i to na kratko u prolazu.

 

Vece je pocelo gay:

Sara Renar, preslatka i super sve to zvuci ali nije za festival, zato je svirala samo pola sata. Definitivno je treba overiti u nekom intimnijem ambijentu i po mogucnosti ako ste zena ne u pms-u.

 

Dusko Gojkovic: Vau!!! Treba nam vise ovakvih koncerata na otvorenom!!! Fino smo ortakinja i ja otpevale Summertime i tu je glas uz prasinu vec bio nacet.

 

John Newman: cula sam da je popularan. A kada su krenule pesme skontah da sam sve to vec cula na Gradskom radiju. Svaka mu cast za odabir muzicara i tonca, zvuk perfektan, glas mu je malo napukao pri kraju... ali dobro neuspela gay imitacija Travolte iz Brilijantina je imao uspesno vece.volim kada me ovakvi muzicari pozitivno iznenade.

 

Manu Chao: Lik mi je oduvek bio simpa i smesan, ali da cu djipati dva sata uz njega ne bih rekla... Jbno luda energija kada nismo vise mogli da igramo onda smo skakali. Manu i ekipa su svo vreme skakali na sceni, da bi na kraju izvalili lika kome je noga u gipsu i sa stakama skace na sceni :haha:

 

KKN: Oduvali takodje, lista slicna ono junskoj, a fusion stage prepun. Oliver definitivno posti na vodi uz dodatak iz pljoske. Covek je bio fasciniran mladim mesecom u ranim jutarnjim satima i filozofirao o zivotu, da ce seksualna revolucija pobediti, da bi svirao volju za noc ali da nemaju vremena i da mu se desila najdivnija stvar a to je da voli. Srecom sve je to ostavio za kraj svirke :haha:

 

Rezidualni efekti prasine uz umor uzimaju danak. Over and out.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma meni drago sto ste se lepo proveli, ali mi nija jasno kako ne mozete da gledate bend bez tih fanboy naocara.

 

ja evo uopšte nisam neki veliki fanboy, primarno došao da gledam Terror, ni setlista mi nije bila baš najbolja, ali mi je opet bilo super skroz

 

i evo, nije frkica reći, kad porediš ovaj Exit snimak i lajv osećaj - 100 puta je bolje zvučalo uživo, prosto je tako jebeš ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko gledao Fear Factory?

Prvih 8 pesama sam bio u trecem redu pa sam onda otisao nazad. Zvuk je mnogo bolji bio iza. Burton ok peva ali onaj tihi deo na "Smasher/Devourer" je zvucao toliko jadno da sam se najezio.

Gde su im jebena pojacala??? Za trenutan sam pomislio da Dino svira na playback.

 

setlista:

Shock

Edgecrusher

Smasher/Devourer

Powershifter

Damaged

Protomech

Soul Hacker

What Will Become?

Martyr

Scapegoat

Demanufacture

Zero Signal

Replica

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde su im jebena pojacala??? Za trenutan sam pomislio da Dino svira na playback.

 

ne koriste oni pojacala godinama. meshuggah npr. koriste axe fx sad a mislim da je dino presao na kemper

 

rack-stack.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi kačio sliku, ali taj neki fazon.

 

Ali pozdravljam, legendarni đedovi izgledaju bolje uživo nego na yutubu :P

 

A bubnjar nije baš đed, ali je legendaran, dodirnuo je Kinga, i Lemija.

 

Mnogo moćan wiki entry za njega

he is known as a precision speed and power drummer for King Diamond (1985-1989), Don Dokken (1990) and Motörhead (1992-present).

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provedite 40 godina svaki dan se drogirajuci, pijuci Dzek, puseci, jebavajuci kurve, uz sve to izbacujte albume na dve godine i turirajte svetom pa da vidimo kako cete svirati... no, svi bi od nas bili mrtvi 39 godina vec :haha:

Edited by Grobodan
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provedite 40 godina svaki dan se drogirajuci, pijuci Dzek, puseci, jebavajuci kurve, uz sve to izbacujte ODLICNE albume na dve godine i turirajte svetom pa da vidimo kako cete svirati...

 

Mala ispravka.

 

Covek ima 70 godina. Bakmaz ce u tim godinama biti neupotrebljiv. I to 10 godina neupotrebljiv.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne koriste oni pojacala godinama. meshuggah npr. koriste axe fx sad a mislim da je dino presao na kemper

 

rack-stack.jpg

 

Jebes to fensi sranje. (Lampaska) pojacala zakon! Jos ako imaju dobre glave...

 

I da, kako mu se menja zvuk distorzije na gitari bez pedala?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

John Newman: cula sam da je popularan. A kada su krenule pesme skontah da sam sve to vec cula na Gradskom radiju. Svaka mu cast za odabir muzicara i tonca, zvuk perfektan, glas mu je malo napukao pri kraju... ali dobro neuspela gay imitacija Travolte iz Brilijantina je imao uspesno vece.volim kada me ovakvi muzicari pozitivno iznenade.

 

 

 

 

John Newman ce biti Svetska zvezda za par godina,lik je car Edited by bo88gdan
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Došao sam samo da kažem

 

Motorhead - geronto-prženje, dobro je što nisam preskočio, valja videti. My colleague here will now speak to you in a human voice

 

Tiny Fingers otkrovenje petka večeri ako izuzmemo elektroniku na Happy stage-u

 

Naleteh na Bogdana u gomili kao u prepunom 601 na Fusionu, ne uspeh da se provučem

 

Pozdrav tamo

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...