Jump to content

80's electro


Recommended Posts

Vudun, dečko se generalno loži na tu distopijsku horor/sci-fi tematiku, toga je oduvek bilo i pogotovo se oseća u pesmama gde se raspojasa sa bitovima i nekim zlokobnim digitalnim futurističkim zvukom, ali to je onda lična preferenca koja te sprečava da uživaš u njemu. Ja tu ništa ne bih menjao i sviđaju mi se te kratke vinjete koje formiraju album, dobija se šira slika dok ga preslušavaš pa uleti kakva lirika i tako...

 

Simone sada si me razočarao, uvek sam smatrao da si otvoren tip, ali ovakav stepen zatucanosti samo zato što je Perturbator popularan, ccc. :cry::P

 

Poslednja dva preslušaj, imaju zaista mnogo više da ponude. prva dva albuma su bili pačji koraci dečka koji je tek počeo da se igra sa tehnologijom i imao je par dobrih pesama na svakom, ali ne dovoljno dobre da bi im se vraćao, zato ih je kasnije remasterizovao i doradio.

 

Carpentera slušao, ima zingera, ali šta znam, eto mene lično njegov stil nije nešto kupio. Izgleda da se sve svodi na ukuse na kraju dana.

 

Perturbator uživo je vo ime oca, nesvetoga duha i hail satan, barem na konto ovih youtube klipova. :blek:

 

Voleo bih da ga drogoši iz Drugstore dovedu u paketu sa GosT-om (on mi recimo zvuči kao Carpenter (režiser) na stereoidima na određenim numerama) i bilo koji trećerazredni synthwave, vapourwave bend za chill za after.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatno uvo imaju ova dva lika što su radila igricu, voleo bih da se drogiram sa njima. :azal:

 

I tata bi sine.

 

Vudun, dečko se generalno loži na tu distopijsku horor/sci-fi tematiku, toga je oduvek bilo i pogotovo se oseća u pesmama gde se raspojasa sa bitovima i nekim zlokobnim digitalnim futurističkim zvukom, ali to je onda lična preferenca koja te sprečava da uživaš u njemu. Ja tu ništa ne bih menjao i sviđaju mi se te kratke vinjete koje formiraju album, dobija se šira slika dok ga preslušavaš pa uleti kakva lirika i tako...

 

Lična preferenca, dabome, a i više sam za neke opuštenije varijante iz kojih izraženije kipi duh osamdesetih.

 

Npr. čime sam se juče drogir'o https://soundcloud.com/hellometeor/tracks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simone sada si me razočarao, uvek sam smatrao da si otvoren tip, ali ovakav stepen zatucanosti samo zato što je Perturbator popularan, ccc. :cry::P

 

Hint: U mom postu da iznad rečenice o hajpu postoji ceo jedan mali pasus koji nije napisan na tajlandskom jeziku :D

Hint2: Na kraju rečenice o hajpu stoji LOL (OMG) smajli, al' neću da kažem da sam se šalio, ostani uvređen. :D

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voleo bih da ga drogoši iz Drugstore dovedu u paketu sa GosT-om (on mi recimo zvuči kao Carpenter (režiser) na stereoidima na određenim numerama) i bilo koji trećerazredni synthwave, vapourwave bend za chill za after.

 

Da dovedu Perturbator / Carpenter Brut paket, za after chill Sun Araw da se drogira po bini i da improvizuje, a za zagrevanje pred nastup da se pusti Altars of Synthness kompilacija :D

 

Imaš predrasude, mislimojomglavom preslušaj poslednja dva albuma. :P

 

Tajlanđane bih svakako bolje razumeo. :da::bigblue:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

s obzirom sta kacite, zar ova tema ne bi trebala da se zove 'RetroWave' iliti 'NuWave'??? Posto bas nema nikakve veze sa 80s electro muzikom, nijedan izvodjac, svi su nakon 2005-te nastali a i taj pokusaj da zvuce 80s.... ;)

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da mi diras moderatora :-D

 

Mislim ipak da nije moderator menjao (zasto bi), nego sam namerno izostavio retro i slicno da ne ogranicavam za slucaj da neko hoce da kaci nesto iz 80ih, i mislim da ima toga na temi nego si ti pogledao poslednje 3 strane :P

 

 

A NuWave da se zove, definitivno naslov ne bi sluzio nicemu xD

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...