Demon Seed

80's electro

195 posts in this topic

tenor.gif?itemid=3829385

@Dimone Simone, ne bih se usaglasio da su McNerney-evi ostali projekti slabiji od njegovih black metal radova. Beastmilk je bio otkrivanje tople vode u moru minulih plagijata indi bendova koji pokušavaju bezuspešno da zvuče kao post-pank/goth rock bendovi prošlosti i mislim da sam tu prvi put čuo zlatnu nišu njegovog vokala i da ume da izađe iz okvira žanra i pokaže svoj talenat u punoj snazi, naravno to me i ponukalo da overim posle Dodheimsgard I Code radove. Čak i Hexvessel koji te nije radio ima dobre pesme na svakom od albuma, a to je i najbitnije na kraju dana, ako imaš pesmu za koju znaš da možeš da je izvrtiš mnogo puta i da ti barem jedan segment te pesme ostane negde u potiljku uma i da joj se vraćaš onda su oni uspeli. :da:

A za to što su te drkali za trešu na svirci, modna policija je svuda danas. :haha:

Ja i rekoh da Hexvessel ima dobrih pesama, al' da me celi albumi smore, a Beastmilk je dobar, mnogo bolji od oba GP albuma

Edited by Demon Seed

Ma jebeš te remikse, prešaltajte se na Eliran Ben ishai, da čujete šta je vajb, što bi rekla današnja

MLADEŽ.

jako zanimljiv miks synthwave-a i post-punka, za 101% sovjetski 80s vajb :D